So 13.9. 6.kolo KP mužů: SK Jičín - FC Rychnov n. K. 0:3 (0:0)

referát ze zápasů

Druhá porážka za sebou Nejsme schopni proměnit ani nejvyloženější šance Tréninková morálka je zarážející Příští zápas na hřišti v Červeném Kostelci

K dalšímu utkání KP přijelo na náš stadion mužstvo FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Po porážce minulý týden v Jaroměři jsme chtěli bodovat. Hráči obou mužstev si nezvykle na umělé trávě zpočátku zvykali na tento neoblíbený povrch. Hra byla oboustranně neurovnaná a nepřesná. Ve 13. se ocitá v šanci Vacek a Řeháček. V 15. je v šanci ve vápně faulován Miler, píšťalka sudího ale zůstala němá. V 16. si ve slibné šanci ve vápně „ukopl" míč kapitán Gaubman. V 18. unikl po křídle Vacek, jeho přihrávka do vápna našla jenom kopačku hostujícího obránce. Kopali jsme několik trestných kopů (Vacek, Drusan), ale větší šance z nich nebyla. Poločas končí šancí Voldána, jehož zastavil hvizd rozhodčího. Druhý poločas začal trestným kopem hostů, který Puš bez problému chytá. V 50. střelu Hejtmánka ve vápně zblokovala obrana hostů. Po rohu Drusana v 55. hlavičkuje Gaubman vedle !! Trest přišel vzápětí - po pravé straně unikl do našeho vápna hostující Nosek a s pomocí vzdálenější tyče posílá hosty do vedení 0 : 1 !! V 62. hlavičkuje ve velké šanci ve vápně Řeháček, ale branku netrefil. Další pohroma přišla v 68. - opět po pravé straně unikl hostující hráč a jeho přesný centr posílá hlavou Semerát do naší branky - 0 : 2 !!! Hra se nám nedaří, kazíme mnoho přihrávek, soupeř je všude dřív. V 78. jde na brankáře sám Vacek, ale nedal. V podobné šanci se v 82. ocitl Gaubman, ale bez úspěchu !! V závěru se tlačíme dopředu a výsledkem je útok 4 hostujících hráčů na 2 naše, který končí třetí brankou v naší síti - 0 : 3!!! I přes nepříznivý stav jsme pokračovali ve spalování šancí, tu největší „spálil" v 89. Mészáros, který z malého vápna vysoko přestřelil !!! V 90. nám rozhodčí odpustil penaltu po faulu v našem pokutovém území. Ve druhém zápase za sebou jsme nebodovali a vstřelili pouze jednu branku, což dokládá naše přetrvávající problémy s útočnou fází. Mužstvo se musí semknout a bodovat v příštím utkání v Červeném Kostelci.

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Ulvr, Bucek - Veg T., Gaubman, Hejtmánek (60. Mészáros M.) , Miler, - Voldán (73. Havlík), Vacek

Trenér - Viktor Kubíček.

Rozhodčí - Miškář Karel, ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváků - 70.

V. Kubíček - trenér: Nezvykle na umělé trávě jsme si v prvním poločase vytvořili dostatek příležitostí ke vstřelení branky, ale útok je náš současný velký problém. Ve druhém poločase nás soupeř překvapil dvěma brejky po pravé straně, z nichž šel do vedení 0:2. I přes několik našich dalších velkých šancí bychom dnes branku nevstřelili, ani kdyby se hrálo až do tmy. Hráči si musí uvědomit, že se současnou tréninkovou morálkou se tato soutěž nedá hrát !!!!

14.09.2014 - 21:13:06 || kategorie muži A-zápasy