SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 30.8. 4.kolo KP mužů: SK Jičín - RMSK Nový Bydžov 0:0 (PK 4:3)


referát ze zápasu

Cenné penaltové vítězství nad kvalitním soupeřem Pušova další vychytaná nula Zlepšený výkon ve druhém poločase V neděli zápas na hřišti vedoucího mužstva KP FK Jaroměř

K dalšímu utkání KP přijelo na náš stadion mužstvo RMSK Cidlina, které se pohybuje v popředí aktuální tabulky. V mužstvu hraje jičínský odchovanec Jaroslav Matějka a od letošní sezóny i Tomáš Haken. Úvod utkání se nám celkem vydařil, byli jsme aktivní. Do první velké šance se ale dostali hosté, když Haken v 5. po závaru v našem pokutovém území trefuje břevno Pušovi branky !! Ten samý hráč prověřil našeho brankáře ještě v 10. přízemní střelou k tyči. V 17. ohrožuje branku hostí Vacek, ale jeho střela míjí branku. Potom se do šancí dostávali častěji hosté-ve 20. průnik středem naší obrany hasí v poslední chvíli Drusan, ve 24. po vymyšleném faulu vyráží trestný kop brankář Puš. Naše další šance přišla po TK Drusana, ale opět bez gólového efektu. Velkou šanci měl ve 43. Vacek, který po levé straně unikl, ale brankář jeho šanci zlikvidoval. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný, domácí kopali dva trestné kopy, soupeř se dvakrát chytil do "ofsajdové" pasti. V 58. kope Drusan opět TK a jeho střela končí těsně nad brankou hostí. Naše mužstvo je aktivní, snažíme se vstřelit rozhodující branku. V 72. uniká po pravé straně Havlík a jeho přihrávku do vápna těsně míjí Drusan. V 76. unikl hostující Havrda, ale Puš jeho sólo likviduje !! Naše mužstvo stále tlačí, v 80. TK Drusana hlavou tečuje Řeháček, ale brankář reflexivně vyráží na roh. Poslední velkou šanci měl v 83. Havlík, který unikl po pravé straně a brankář reflexivně rukou jeho střelu vyráží. Do konce utkání se remízový stav nezměnil a tak došlo na střelbu PK. V té jsme na rozdíl od zápasu v Broumově uspěli, když hosté trefili jednou tyč a jednu střelu spolehlivý Puš vyrazil. Tím jsme získali dva body, které jsou s takto kvalitním soupeřem určitě úspěch.

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Ulvr, Miler - Veg T., Gaubman, Mikolášek, Vavrinec, - Voldán (31. Havlík), Vacek

Trenér - Viktor Kubíček.

Rozhodčí - Andrýs Jan, ŽK 3 : 3, ČK 0 : 0, Diváků - 90.

V. Kubíček - trenér: Diváci viděli za hezkého počasí výborný fotbal. V 1. poločase byli lepší hosté, ve druhém naše mužstvo. Branku žádné mužstvo i přes některé šance nevstřelilo a proto nakonec rozhodovala střelba PK, ve které jsme se radovali ze zisku cenných dvou bodů s kvalitním soupeřem.

 

31.08.2014 - 16:45:11 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie