So 23.8. 3.kolo KP mužů: Nové Město n.M. - SK Jičín 0:1 (0:0)

branka: Vacek - referát ze zápasu

Cenné vítězství nad ambiciózním nováčkem    M. Vacek svým trestným kopem "vystřelil" 3 body   Zlepšený výkon ve druhém poločase, ale na lepšího soupeře by nemusel stačit

K dalšímu utkání jsme cestovali opět daleko, tentokrát na hřiště nováčka soutěže do Nového Města nad Metují. Domácí mají mladý tým vyztužený několika staršími hráči. Úvodních několik minut to vypadalo, že na soupeře vletíme a bude to pohodové vítězství. V úvodních dvou minutách měl dvě šance Vacek, v 8. ohrozil únikem po pravé straně domácího brankáře Vavrinec a ve 12. po centru do vápna hlavičkuje vedle opět Vacek. Po tomto nadějném začátku upadla hra oboustranně do průměru, naše mužstvo složitě a obtížně kombinovalo, domácí rychle přistupovali k našim hráčům a ti pod tlakem často chybovali. Hra se odvíjí od vápna k vápnu, žádné mužstvo si nevytvořilo větší šanci, pouze domácí zahrozili ve 42. po našem nepřesně zahraném trestném kopu. Po poločasové přestávce jsme se zlepšili a hned ve 46. střílí v dobré pozici Veg T. nad domácí branku. V 53. pronikl přes tři hráče do vápna Voldán, ale nezakončil. V 57. a v 60. zahrozili domácí, ale bez úspěchu. Utkání mohla rozhodnout 71. - Vacek uniká po levé straně a přihrává do vápna úplně volnému nabíhajícímu Vavrincovi, ten ale prudkou střelou střílí dva metry nad domácí branku. Už jsme pomalu uvažovali, kterých pět hráčů vybereme na střelbu pokutových kopů, když konečně Jičín vstřelil branku !!!! Z levé strany kope Michael Vacek asi z 20m trestný kop, který ve vápně nikdo nezasáhl a k naší velké radosti skončil míč u vzdálenější tyče domácí branky 0 : 1 !!! V tuto dobu hráli domácí již několik minut bez vyloučeného Jelena, ale do konce zápasu jsme těsné vítězství udrželi a vezeme ze hřiště soupeře další vítězství. Utkání odřídila s přehledem i trojice rozhodčích. Dnešní výkon měl hlavně v 1. poločase k dokonalosti daleko a na silnějšího soupeře by nemusel stačit. Příští víkend přivítáme na našem hřišti mužstvo RMSK Cidlina.

Sestava: Puš - Drusan, Ulvr, Gaubman, Krykorka (66. Bucek) - Veg T., Voldán, Mikolášek, Vavrinec, - Havlík, Vacek (89. Honzák)

Trenér - Viktor Kubíček.

Rozhodčí - Novotný Matěj, ŽK 3 : 2, ČK 1 : 0, diváků 80.

V. Kubíček - trenér: V prvním poločase jsme viděli vyrovnané utkání s množstvím nepřesností na obou stranách, ve druhém poločase jsme se zlepšili, šance Vavrince v 71. branku nepřinesla a tak rozhodla šťastná branka Vacka z trestného kopu v 82. minutě.

24.08.2014 - 20:02:36 || kategorie muži A-zápasy