SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 7.6. 29. kolo KP mužů: SK Jičín - Broumov 4:0 (2:0)


branky: Vacek 2, Řeháček, Voldán - referát ze zápasu

Domácí vítězné loučení   Dobrý výkon se sympatickým soupeřem   Nejhůře druhé místo v tabulce   Chválíme celé mužstvo   Závěr soutěže v Dobrušce

V sobotním posledním mistrovském utkání na domácím pažitu přijel do Jičína soupeř, který se pohybuje těsně nad sestupovou propastí. Na podzim v Broumově zvítězili jičínští 0:1, navíc bilance soupeře na hřištích hostů je v celém soutěžním ročníku nelichotivá. Pouhá dvě vítězství (v Hořicích 1:2, v Jaroměři 2:4) a jediná remíza v Kratonohách 1:1. Zbytek je 11 porážek. I přes vysokou porážku zanechal Broumov v Jičíně sympatický dojem. Nehrál beton, snažil se kombinovat a hrát dopředu. Snažil se i o častou střelbu, ale pouze ze střední vzdálenosti. Nejblíže k brance měl ve 29.min., kdy nepříjemnou hlavičku likvidoval dobře postavený Puš. I tímto zákrokem si domácí brankář pojistil čtrnáctou vychytanou nulu v soutěži! Věnujme se domácímu vítězi. Suverénní výkon a zasloužené tři body. Výčet šancí,zvláště v prvním poločase, by byl na tři zápasy.Branky mohl dávat Haken, Miler, Kraus i Kocourek, všichni se snažili, hráli dobře, ale bez brankového efektu. Pojďme ke gólům. V 15.min. parádně z rohu, tak jak to umí celé jaro, nacentroval Honza Drusan a Jarda Řeháček hlavou trefil. Vedoucí branka Jičína byla odměnou Jardovi za bezchybné jarní výkony. Po akci Martina Kubíčka, který ve 43.min. z místa pravého beka elegantně prokličkoval až do šestnáctky, tam byl faulován, se kopala penalta. Michael Vacek nezaváhal a bylo to 2:0. Trenéři dávají dvacetiletému Kubíčkovi příležitost, ten se odměňuje stále se lepšícími výkony. Druhý gól byl pojistkou na tři body. V úmorném vedru pokračoval druhý poločas. Šancí ubývalo, Jičín kontroloval hru. Po delší době nastoupil Michael Vacek a bylo to znát. V 76.min. mu nezištně přihrál střídající Michal Voldán a bylo to 3:0. V 78.min. chtěl Vacek vrátit v jasné gólové pozici svému kamarádovi, byl z toho pouze roh. Michal Voldán se přece jen dočkal. V 84.se prosadil individuálně a už na světelné tabuli svítilo 4:0. Domácí zvítězili zaslouženě. Kromě branek i poměr rohů něco napoví (10:1). Na celkové hodnocení si počkáme za týden, po posledním mistrovském utkání. Jičín už ale nemůže být horší, než druhý. Zatím jen jedna poznámka. V 82.min. byl střídán Aleš Gaubmann. Bylo to symbolické a jičínský fanoušek to pochopil a zatleskal. Kapitán mužstva odvedl celé jaro bezchybné výkony a byl ve svém týmu příkladem po všech stránkách.

S e s t a v a : Puš - Kubíček, Řeháček, Ulvr, Drusan - Miler (65.Mikolášek), Haken T., Gaubmann (82.Čeřovský), Kocourek - Vacek, Kraus (61.Voldán).

Trenér Roman Mikolášek.

Rozhodčí Tomáš Gereg z Malých Svatoňovic, 80 diváků, ŽK 0:1, rohy 10:1.

 

08.06.2014 - 10:46:53 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie