So 22.2. SK Jičín - Jablonec n. J. (divize) 1:2 (0:1)

branky: Gaubmann - referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský - Drusan, Ulvr, Gaubmann, Kubíček - Veg J. (70. Veg T.), Haken T., Miler, Kocourek - Vacek, Veg T. (46. Voldán)

Soupeř hrající divizi C vstoupil do utkání lépe a v 15. minutě zápasu se ujal vedení, když této situaci předcházela zbytečná ztráta balónu ve středu hřiště. Celý první poločas se odehrál za mírné převahy hostů, žádná další šance na obou stranách však nebyla využita. Hned na začátku druhého poločasu se pěkně uvolňuje Vacek, z otočky však trefuje jen tyč soupeřovy branky. V 57. minutě 100% šanci neproměnil Haken, když ho ideálně uvolnil Vacek. Toto si však vynahrazuje v 60. minutě, když z TK nachází naběhnutého Gaubmanna, který vyrovnává průběh zápasu. V 65. minutě po TK Drusana trefuje Gaugmann tyč. Konečný výsledek zápasu stanovila 72. minuta, když po malém důrazu v našem vápně soupeř skóruje na 1:2 a v zápase vítězí.

24.02.2014 - 06:21:05 || kategorie muži A-zápasy