So 15.2. 14.00 SK Jičín - Luštěnice (1.A tř.) 4:1 (4:1)

branky: Vacek 2, Ulvr, Gaubmann - referát ze zápasu

Sestava 1. pol.: Čeřovský - Drusan, Řeháček, Ulvr, Materna - Miler, Gaubmann, Haken T., Veg J. - Vacek, Voldán
Sestava 2. pol. : Čeřovský - Pánek, Řeháček (68. Ulvr), Chvalina, Gaubmann (68. Drusan) - Kocourek, Kirschner, Zugar, Javůrek - Veg T., Kořínek

Začátek zápasu nás opět načapal v nedbalkách. Soupeř byl pohyblivější, důraznější, měl míč více na svých kopačkách. Po chybné rozehrávce hostující obrany se však ujímáme ve 13. minutě zápasu vedení, když se prosadil střelec Vacek. Od této chvíle přebíráme otěže zápasu a po pěkné kombinační akci opět Vacek ve 23. minutě zvyšuje na 2:0.  V 27. minutě se střelou do šibenice prosadil i stopér Ulvr. Nedůslednost v naší obraně využil soupeř v 34. minutě ke snížení, ale v hned v následující minutě, po perfektně zahraném TK Hakenem, se prosazuje hlavičkou Gaubmann a uzavírá skóre 1. poločasu. Op řestávce došlo k velkému střídání v domácích barvách, kdy nastupuje skoro celá nová jedenácka, která se během prvního poločasu rozběhala na tartanu. Průběh zápasu je od této chvíle vyrovnaný a žádná ze šancí na obou stranách již nebyla využita.

16.02.2014 - 09:45:26 || kategorie muži A-zápasy