So 7.9. 5.kolo KP mužů: SK Jičín - SK Týniště n. O. 0:0

referát ze zápasu

Spravedlivá remíza  Kvalitní fotbalový soupeř  Obrany předčily útoky  Jičín mohl rozhodnout už ve druhé minutě  SK stále bez porážky

Běžela 2. minuta utkání a nejlepší střelec domácích Matěj Mészároš šel po přihrávce Vacka sám na branku. Trefil ale pouze tyčku brankáře Marčišina. Jak se později ukázalo, mohl tento moment rozhodnout utkání. Ale nepředbíhejme. Do Jičína přijel kvalitní soupeř, který vede tabulku (sice jen o skóre před Jičínem), ale ví, co hraje. Celý první poločas byl fotbalovější, opticky si vytvořil územní převahu. Počet rohů v prvním dějství 1:6 něco naznačuje. Vyloženou brankovou příležitost ale neměl. Jičínská obrana s Pušem v brance pracovala zodpovědně. Domácí se trochu hledali, byli u všeho fotbalového o něco později, než soupeř. Ve druhém poločase Jičín přidal. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, bylo se na co dívat, fotbal se líbil. V 52. minutě střelu Milera likvidoval Marčišin. Za minutu na to chytil Puš trestný kop Voženílka. V 61. minutě po trestném kopu Drusana Gaubmann hlavou neumístil. V 66. minutě šla střela  Mészároše nad. V 68. minutě byl blízko brance Jičín. Znovu po trestném kopu Drusana neusměrnil Vacek, z následného rohového kopu Hakena vytahoval Marčišin z pod břevna. 71. minuta se bude mezi fanoušky asi ještě chvíli rozebírat. Po trestném kopu Hakena dal Řeháček hlavou branku. Nebyla uznána pro postavení mimo hru. Snad byl postranním rozhodčím Geregem  ofsajd odmáván spravedlivě. V dalších minutách  se znovu střídaly útoky na obou stranách. Branku mohli dát jak domácí, tak hosté. Ti měli při střelách Lemfelda možná k brance blíž. Stejně mohl skórovat  i domácí Bucek nebo Vacek. Suma sumárum, remíza je asi spravedlivá. Bylo to kvalitní utkání odehrané mimořádně slušně.

Sestava: Puš - Kubíček, Ulvr, Řeháček, Drusan - Miler (63. Veg), T. Haken, Gaubmann, Bucek - Vacek, Mészároš