So 8.6. 29. kolo KP mužů: Sokol Kratonohy - SK Jičín 1:1 (0:1)

branka: Haken T. - referát ze zápasu

Bod je více ztrátou, než ziskem    Brankář Puš mužstvo podržel    O jedno místo opouštíme bronzovou příčku tabulky- škoda!    Zbývá pouhé jedno kolo

Kratonohy mají výborné jaro. Hráčský kádr byl v zimním přípravném období vhodně doplněn a výkonnost šla rapidně nahoru. V jarní tabulce před dnešním utkáním figurovali domácí na třetím místě. Z tohoto pohledu je bod pro hosty úspěchem. Ale to je jenom statistika.V průběhu utkání měli i na víc, ale rozhodlo proměňování šancí. Úvod se vydařil hostům. Hned v 6. min. po trestném kopu Tomáše Hakena šel Jičín do vedení 1:0. Přišly i další příležitosti. Ve 20. min. slibnou šanci neproměnil Jakub Vích, stejně jako Miler ve 30. min. Poločas skončil příznivým výsledkem pro hosty. Ve druhé části hry se útoky přelévaly, domácí zvýšili obrátky a snažili se vehementně o vyrovnání. Brankář Puš své mužstvo několikrát podržel. Vyrovnání v 75. min. ale nezabránil. Mikolanda vyrovnal na 1:1. Závěrečné minuty byly odehrány ve smyslu, kdo z koho. Hostující Miler svoji šanci nedal, Puš chytil loženku soupeře. Slušné utkání končí zaslouženou remízou. Týniště porazilo sestupem zdecimovanou rezervu Dvora Král.n.L. a Jičín klesá na čtvrtou příčku.

S e s t a v a : Puš - Gaubmann, Ulvr, Řeháček, Drusan - Kocourek, Vacek, Haken T, Vích (80. Bucek) - Miler, Kubíček (61. Jezbera).