So 1.6. 28. kolo KP mužů: SK Jičín - FC Slavia HK 3:3 (2:1)

branky: Haken T., Vích, Řeháček - referát ze zápasu

Utkání rozdílných poločasů     Ze 2:0 najednou 2:3!     Jičín neumí bránit ?
Bod zachraňoval Jarda Řeháček v 90. min.

Ve 28. kole krajského přeboru přijel do Jičína tým obsazující v jarní části soutěže nejčastěji desátou příčku tabulky. Jičín byl favoritem, přesto že v podzimní části soutěže v Hradci tři body ztratil. Od první minuty byl také lepším celkem. Soupeř se dlouhé minuty před domácí svatyni ani nepodíval. Domácí šli také do zaslouženého vedení. V 15. min. s přispěním hostujícího gólmana Maška trefil přesně z trestného kopu Tomáš Haken a bylo to 1:0. Ve 29. min. po rychle rozehraném autovém vhazování zvýšil Vích na 2:0 a nikdo nepochyboval o možnosti zvratu v utkání. Navíc v té době měl Jičín už šest rohových kopů. Varováním mohla být 31. min., kdy po nepřesné rozehrávce jednoho z jičínských obránců získal míč na hranici šestnáctky hostující Veselý, umístěnou střelou snížil na 2:1a stanovil tak skóre prvního poločasu. Do druhého nastoupili hosté jako vyměnění. Zlepšili pohyb i bojovnost a domácím začali dělat starosti. Jičínský útok neudržel míč, přestával si vytvářet brankové příležitosti, záloha vyklidila pole, obrana chybovala. A soupeř toho využil. Na 2:2 vyrovnal v 62. min. znovu hostující Veselý a v 70. min. šli dokonce hradečtí Homolkou do vedení 2:3.V dalších minutách se sice domácí trochu probrali, ale na rozjetého soupeře to nestačilo. Ještě, že nakonec v nastaveném čase bojovník Jarda Řeháček vyrovnal a stanovil tak konečný výsledek na 3:3. V sobotu na umělce za stálého deště to nebyla ze strany domácích žádná velká sláva. Utkání měli sice parádně rozehrané, ale v dalších minutách přenechali zbytečně otěže utkání soupeři.

S e s t a v a : Přibyl - Drusan, Ulvr, Řeháček, Hošek - Haken T, Škopán (68.Bucek), Vích, Kubíček (69.Gaubmann) - Jezbera (80.Vacek), Miler.