SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 12.5. 25. kolo KP mužů: L.Bělohrad-Pecka - SK Jičín A 2:0 (0:0)


referát ze zápasu

Okresní derby pro domácí   Zvítězil bojovnější celek   Výborná divácká kulisa   Rozhodly standardky V sobotu po měsíci doma Jaroměř

Hosté po kruté porážce v Novém Bydžově nepřijeli do bělohradské Bažantnice v nejlepším rozpoložení, ale s cílem odčinit ostudnou porážku. Domácí potřebovali vyhrát. Na jaře zvítězili pouze jedenkrát a dostali se do nebezpečného sestupového pásma. Domácím ale zápas vyšel výrazně lépe. Vyhráli a posílili naději na záchranu. V prvním poločase byli o něco lepší hosté. V 15.min. měl první příležitost Miler, po přistrčení od Hakena trefuje jen brankáře Čábelu. Ve 36. min. po hezké akci a přihrávce od Vícha trefuje ve vyložené šanci Gaubmann obránce. Po přestávce domácí přidali. Zvýšili bojovnost i fotbalovost. Přesto, že hostující trenéři upozorňovali na výborné standardky domácích, hráči jakoby neslyšeli. V 50.min. po zbytečném faulu vymetl z trestného koku Jakub Loner šibenici a domácí šli do vedení 1:0. Hosté hrají v útlumu, domácím narostla křídla a jsou lepším celkem. V 60. min. opět po zbytečném faulu následuje další trestný kop a druhá branka v síti hostů po střele Kazdy. V 73.min. má tentýž hráč další příležitost, Puš ale chytá. Domácí jsou jasnými pány na hřišti a dovádějí utkání do vítězného konce i zisku tří cenných bodů. Jejich vítězství je zasloužené. Před výbornou diváckou kulisou byli v okresním derby bojovnějším celkem, hlavně ve druhém dějství. Hosté se po čtyřech utkáních na hřištích soupeřů už těší na domácí pažit. Na něm přivítají v sobotu 18.5. od 17,00 celek Jaroměře.

S e s t a v a : Puš - Drusan, Ulvr, Řeháček, Hošek - Vích (86. Kubíček), Škopán (76.Veg),aubmann,ucek (62.oráček) - Miler (66. Vacek), Haken T.

Trenéři Mikolášek a Matějka.

Rozhodčí Tomáš Gereg z Hradce Králové, 300 diváků, ŽK 3:3, rohy 5:7.

Vyjádření trenérů:
Utkání, které mělo všechny znaky derby se povedlo domácím, kteří zaslouženě zvítězili. Před zápasem jsme hráče upozorňovali na to, že domácí mají výborné standardní situace a nakonec z nich inkasujeme oba góly.Domácí si výhru zasloužili. Byli jak fotbalovější, tak bojovnější. Výborná byla divácká kulisa i trojice rozhodčích.

 

13.05.2013 - 21:05:32 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie