SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 27.4. 23. kolo KP mužů: SK Jičín A - SK Libčany 0:0


referát ze zápasu

V souboji prvního a třetího celku KP branka nepadla      Pušova desátá vychytaná nula v soutěži     První jarní bodová ztráta Libčan    V úterý dohrávka v  Hořicích

V souboji prvního a třetího celku tabulky jsme viděli velice kvalitní zápas KP, kterému chybělo jen koření fotbalu, a to branky. Oba celky se prezentovaly kvalitní defenzivní činností, když ta libčanská byla vyztužena bývalým prvoligovým fotbalistou D. Homoláčem. Přesto se zrodilo několik brankový příležitostí na obou stranách, brankáři však vždy byli na svém místě. Sporným momentem prvního poločasu byl samostatný únik T. Hakena, který byl na hranici vápna přerušen faulem soupeře, k našemu údivu však byl tento zákrok odměněn jen žlutou kartou. O výsledku v náš prospěch mohl ve druhém poločase rozhodnout střídající M. Kocourek, který v největší šanci zápasu běžel sám na brankáře, jeho zakončení však postrádalo gólové parametry. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, ze které má asi největší radost mužstvo z Trutnova. 

S e s t a v a : Puš - Gaubmann, Řeháček, Ulvr, Drusan- Vích, Škopán, Haken T., Bucek (63. Kocourek) - Miler (61. Jezbera), Vacek (86. Veg)

Trenéři Mikolášek a Matějka.

Rozhodčí Janeček Štěpán z Jaroměře, 105 diváků, ŽK 1:2

Vyjádření jičínských trenérů:
Před utkáním jsme měli obavy, jestli úspěšně zvládneme přechod z umělé trávy na hřiště s přírodní trávou, která má daleko větší rozměry. I když jsme nevyhráli a ztratili dva domácí body, jsme s remízou spokojeni. Zde je třeba vidět i kvalitu soupeře. Šance na rozhodnutí zápasu měla obě mužstva. Jediným sporným okamžikem byla situace z prvního poločasu, kdy náš hráč běžel sám na branku a byl zezadu faulován, zde měla být podle nás udělena karta červená a ne žlutá.  Jinak rozhodčí zvládli zápas na výbornou.

 

28.04.2013 - 11:16:39 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie