SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 21.4. 22. kolo KP mužů: MFK Trutnov - SK Jičín A 2:1 (1:1)


branka: Vích - referát ze zápasu

V souboji druhého a třetího celku KP Jičín prohrál      První jarní obdržené branky SK až v pátém jarním zápase     Rozhodla  77. minuta zápasu    Příští týden přijede lídr z Libčan

V bouřlivé atmosféře trutnovského stadionu nám opět vyšel vstup do utkání. V 7. min. centruje do vápna M. Miler, brankář domácích míč neudržel a pohotový J. Vích ho zasunuje do prázdné branky. Domácí vyrovnali v 17. min. zápasu, kdy se jim povedl rychlý únik po jejich pravé straně a po ukázkové přihrávce do vápna není pro J. Čecha problém uklidit míč do naší sítě. Po tomto gólu se převaha přestěhovala na kopačky domácích, kteří působili fotbalovějším dojmem a vytvořili si i více brankových šancí. Druhá část zápasu se odehrávala převážně ve středu hřiště, za zmínku stojí velká šance J. Vícha, který sám na vápně zkouší hlavičkou přehodit vyběhnutého brankáře domácích, ten však včas zareaguje a balón chytá. V situaci, kdy už jsme pomalu pomýšleli na zisk jednoho bodu, přichází zbytečný rohový kop soupeře, který odvracíme jen k M. Křížovicovi, který se štěstím prostřelil našeho brankáře. Při naší závěrečné snaze o vyrovnání přichází rohový kop a do vápna soupeře jde i brankář M. Puš. Po jeho zahrání a následném faulu na hranici vápna přichází TK. K tomu se staví střídající R. Samko, míč však končí jen na vyběhnuté obranné zdi soupeře. Tím zápas končí. Domácím blahopřejeme k zisku tří bodů, rozhodčím děkujeme za kvalitní výkon. A naše diváky zveme na další mistrovský zápas, kdy v sobotu od 17.00 přivítáme vedoucí mužstvo KP Libčiny.

 S e s t a v a : Puš - Gaubmann, Řeháček, Ulvr, Drusan- Vích, Škopán, Jezbera (60. Pluhař), Bucek - Miler (87. Samko), Vacek.

Trenéři Mikolášek a Matějka.

Rozhodčí Novotný Matěj z Nového Bydžova, 305 diváků, ŽK 2:3

Vyjádření jičínských trenérů:
Velice těžké utkání, které jsme dobře rozehráli, když jsme vstřelili branku v 7. minutě zápasu. Domácí však působili fotbalovějším dojmem a měli balón více na svých kopačkách. Po zásluze se jim do poločasu podařilo vyrovnat a ve druhém vstřelit vítězný gól, na který jsme i přes závěrečnou snahu nedokázali odpovědět.

 

21.04.2013 - 21:50:47 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie