So 10.11. 14. kolo KP mužů SK Jičín - TJ Sokol Kratonohy 4:3 (3:0)

branky: Haken T. 3 (1x PK), Vacek - referát ze zápasu

Páté utkání bez porážky    Jičín vedl už 4:0  Utkání rozdílných poločasů    Trenéři už neměli koho postavit     Bude bronzová příčka po podzimu?

Prvních dvacet minut to byly v podání Jičína „rozjezdy pro hvězdy" Po středečním náročném utkání s vedoucím celkem tabulky se jen těžko dostávali do tempa i do fotbalu. Únava byla znát. Ještě, že přišla 21.min. Nejprve nedal loženku Meszáros, ale Tomáš Haken ve stejné minutě to vzal na sebe, proháčkoval středem a bylo to 1:0. Z kluků spadla nervozita, věděli že s posledním celkem tabulky by byl neúspěch neodpustitelný. Následujících deset minut bylo jasně pro Jičín. Skóre narůstalo. 28.min. Vacek 2:0, 30.min. znovu Tomáš Haken 3:0. Hosté zahrozili v poslední minutě prvního poločasu bombou Hrůši po rohu do břevna. Mělo to být varování pro domácí. Podle výsledků soupeře bylo jasné, že jsou více nebezpeční dopředu. To také prokázali. Hned v 53.min. dával Lesák v jasné šanci nad. Jičín ale odpověděl okamžitě. V 55.min. byl v trestném území faulován Vacek a z nařízené penalty střelec zápasu Tomáš Haken zvýšil už na 4:0. Možná, že se domácí uspokojili a řekli si „Pohoda, klídek a tabáček". Pravda je, že domácí trenéři v poločase vzhledem ke zdravotním problémům museli vystřídat tři hráče, ale to by další vývoj utkání nemělo zásadně ovlivnit. Jičín začal v průběhu druhého poločasu, ale nepochopitelně „blbnout" !!! Jako by to bylo jiné mužstvo. Nikdo to nechápal. Zmatek a chaos. 64.min. Lesák 4:1, 68. Hamák 4:2, 90. Nun 4:3. Mezi tím v 77.min. Vacek po úniku a jasné šanci dává vedle. Mohlo to být 5:1. Je konec fotbalové sezóny. Její zhodnocení si jistě provede celý fotbalový klub SK Jičín za týden na Valné hromadě ve Veliši...

S e s t a v a : Puš -  Hošek (46. Bucek), Ulvr (84.Kořínek), Gaubmann, Drásán -  Miler, Škopán, Haken T, Zugar (46.Kocourek) - Vacek, Mészáros (46.Veg).

Rozhodčí Petr Vítek Nové Město n.M., diváků 85, ŽK 1:2, rohy 3:8 .

11.11.2012 - 15:56:23 || kategorie muži A-zápasy