So 6.10. 9. kolo KP mužů SK Jičín - Dvůr Králové B 1:2 (0:1)

branka: Gaubmann - referát ze zápasu

První domácí porážka v soutěži     Jičín čtyři zápasy nevyhrál       Hostující brankář největší překážka      V tabulce ztrácíme kontakt se špicí

Poslední čtyři mistrovská utkání bez vítězství a zisk pouze jediného bodu, to je bilance jičínských fotbalistů. Určitě nelichotivá. V sobotu první domácí prohra s posledním mužstvem, které v soutěži doposud nevyhrálo, to už je na vážnější zamyšlení. Samotné utkání začal Jičín aktivně s mírnou územní převahou. Přišla ale 13. min., brejk šikovného Otradovského a 0:1. V dalších minutách i nadále převaha domácích,ale bez efektu. Několik slibných pološancí nebylo ani jedenkrát dotaženo do gólového efektu. Proto i první poločas skončil 0:1 a to nikdo nečekal. Ten druhý byl kopií prvního. Šance Jičína už ale byly gólové. Jičínským hráčům stál ale v cestě nejlepší hráč na hřišti, hostující gólman Švejdar. Ten likvidoval výbornou šanci Gaubmanna v 58. min. i gólovku Tomáše Hakena v 64. min. Za dvě minuty nato po centru Bucka z rohu trefil Ulvr poute tyčku hostující svatyně. Gól visel ve vzduchu. Ale pozor, chyba lávky. V 67. min individuálně prošel střídající hostující Feik a bylo to 0:2. To už bylo varující. Domácí se sice snažili, na rohy vyhráli 10:1, ale jejich hra byla upracovaná, bez nápadu, chyběla finální přihrávka a někdy i trochu fotbalového štěstí, jako při trestném kopu Vega v 82. min., který se štěstím vyrazil Švejdar. Naději na bodový zisk vykřesal v 84.min. kapitán Gaumann, který snížil na 1:2. Na vyrovnání už ale Jičín neměl ani čas, ani sílu. Proto si tři body odvezlo poslední mužstvo tabulky do města safari. Výkon domácích nebyl dobrý, mužstvo chybovalo téměř ve všech činnostech. Za týden znovu doma v okresním derby s Lázněmi Bělohrad by jičínští měli dokázat, že fotbal nezapomněli.

S e s t a v a :  Puš - Hošek, Řeháček,Ulvr, Drusan - Haken T, Gaubmann,

Škopán, Bucek(82. Veg) - Vacek (70. Mészáros), Miler (Haken L).     Trenéři Mikolášek a Matějka.

Rozhodčí Vaníček Lukáš z Převýšova, 110 diváků, ŽK 0:4, rohy 10:1.

07.10.2012 - 13:18:43 || kategorie muži A-zápasy