Ne 19.8. KP mužů FC Spartak Rychnov n. K. - SK Jičín 1:2 (0:1)

branky: Haken T., Haken L. - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Haken L., Gaubmann - Horáček (46. Bucek), Škopán, Haken T., Kocourek (85.Hošek) - Veg (62. Vacek), Miler

Ve 14. minutě se po centru Kocourka ujímáme vedení, když se z první prosadil T. Haken. V 36. minutě po samostatném úniku však trefuje pouze břevno.Jedinou vyloženou brankovou šanci soupeře za první poločas likviduje brankář M. Puš a tak do šatny jdeme s jednobrankovým vedením. Po rohu v 61. minutě hlavičkuje L. Haken pouze do břevna, čehož soupeř využívá v 70. minutě k vyrovnání, když se hlavičkou prosazuje Kotek. V 78. minutě zápas rozhoduje dalekonosnou skákavou střelou L. Haken. Zápas odřídil O. Pešava, ŽK 2:3, ČK 0:0 rohy: 8:6, diváků: 75 Trenéři R. Mikolášek, J. Matějka: hrozně těžké utkání, které se hrálo za úmorného vedra. Na vyložené šance jsme vyhráli a proto si myslíme, že vítězství je zasloužené. Gólově se prosadili bratři Hakenové, kteří patřili k těm lepším v dnešním zápase. Naše hra ještě není optimální, ale důležité je, že plně bodujeme. Věříme, že s přibývajícím zápasovým zatížením si mužstvo sedne a hra nebude tak kostrbatá.

22.08.2012 - 21:04:16 || kategorie muži A-zápasy