SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

17.3. 17. kolo KP mužů SK Jičín - SK Libčany 1:2 (0:0)


branka: Vacek - referát ze zápasu

No, to snad ne !!!      Ale ano, i to se stává      Asi to nikdo nečekal      Jičín má v dalších kolech co napravovat     Výkony některých jednotlivců v podprůměru    První porážka doma v soutěži     Budou chybět Ti, co opustili Jičín ???

Běžela 64. min. Michael Vacek obešel i brankáře a z úhlu dával vedoucí gól domácích. V ten moment nikdo z přítomných nepochyboval o výhře Jičína. Ale pozor, chyba lávky. Už celý první poločas nebyl ze strany domácích ideální. Vázla kombinace, hra byla bez pohybu, krajní obránci i záložníci kazili přihrávky, chybělo  zakončení. Marcel Bažík v gólové pozici v 10.min. trefil gólmana Tošovského. Stejný hráč po přihrávce Mikoláška ve 40.min. trefil břevno Tošovského svatyně. V té době mohlo být rozhodnuto. A co hosté. Celý zápas bojovali, pozorně bránili, spoléhali na brejky. Ve 35. min. mohli i skórovat. Dvě dobré pozice jak Novotný, tak Klouda z úhlu nezakončili. Mělo to být varování pro domácí. Nebylo. Druhý poločas ale začali, po bouři trenéra Štoudka v kabině,  výrazně lépe. Zlepšili pohyb i přihrávky, přicházely šance. Zákonitě šel Jičín do vedení. O tom jsme mluvili, to byla zmiňovaná 64.min. A teď to další. To snad nikdo nečekal. Libčany byly na kolenou, stále sice bojovali, ale hráli jen po šestnáctku, snad už smířeni s porážkou, šanci neměli jedinou. V 73. min. z pravého rohu šestnáctky poslal Placák oblouček na Pušovu svatyni. Ten překvapivě zapadl za Pušova záda do sítě jeho branky. Celý stadion oněměl. Otázkou bylo, jestli ve zbytku času dokáže Jičín strhnout vítězství na svoji stranu. Nejen, že to nedokázal, ale nakonec ještě inkasoval. Těsně před koncem, v 89. mim., znovu po hrubce při bránění a znovu obloučkem za Pušova záda.

Jičín první mistr. utkání jara doma s průměrným mužstvem prohrává. Domácí se fotbalově nepředstavili v nejlepším světle. V zimní přestávce došlo v hráčském kádru k výrazným změnám. Až další utkání ukáží, jak to jičínský celek poznamenalo, jestli kladně nebo naopak. První jarní vystoupení Jičína se ale všem přítomným vůbec nezdálo.

S e s t a v a : Puš - Ulvr (78.Horáček), Čokina, Řeháček, Veg (70. Malý)-Mikolášek, Haken, Gaubmann, Kanaval - Vacek, Bažík.  

Trenér Josef Štoudek.                                                              

Rozhodčí Korec ze Starých Buků, diváků 120, ŽK 2:2, rohy 6:2.  

 

18.03.2012 - 10:17:51 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie