SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

Ne 26.5. 23. kolo KP MD: SK Solnice - SK Jičín 1:5 (0:4)


branky: Holer 5 - referát ze zápasu

Jičín nastoupil bez zraněných stopera Čeřovského a střelce P. Zajíčka s odhodláním zvítězit. Ve 2. šel TK Matějky ještě mimo branky. Gólový účet otevřel Holer v 9. po technickém uvolnění na 0:1. Pokračoval pak ve 13. na 0:2, ve 22. zvýšil na 0:3. Ve 25. trefil Kubíček tyč branky domácích. Ve 27. se znovu trefil Holer na 0:4. Domácí hráči zahrozili ve 30., kdy sólový únik jejich útočníka vyřešil gólman Švorc.

Hned v úvodu druhého poločasu ve 42. navýšil Holer skóre na 0:5 pro Jičín. Ve 46. zlikvidoval Švorc nebezpečnou střelu domácích, kterým se podařilo následně po rohovém kopu snížit hlavičkou Šlambora na 1:5. Převaha Jičína pokračovala, ale již bez gólového zakončení. V 51. prošel sólem Štěpánek, nastřelil gólmana a odražený míč poslal Holer do branky Solnice. Gól však nebyl uznán pro údajný faul Štěpánka na gólmana... V 55. střílel Fejfar zblízka vedle. Po další akci Jičína a centru Fejfara skóroval Holer. Gól na pokyn pomezního nebyl opět uznán pro ofsajd! V 79. se střela V. Matějky odrazila od spojnice tyče a břevna. Výsledek se již nezměnil.

Příští utkání sehraje MD Jičína ve Vysokém Mýtě proti silnému celku domácích, dále bez zraněných hráčů a navíc také bez dnes výborného stopera Štěpánka, který se zúčastní atletických závodů.

Sestava: Švorc - Jiří Zajíček, Novák, Štěpánek, Halász, Louda - Schlesinger, V. Matějka, Svorník, Fejfar - Holer, Kubíček.

Trenér: Jiří Matějka.

ŽK: 1:1 Rozhodčí: Milan Nosek Diváci: 20.

 

27.05.2019 - 19:52:24 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie