SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 15.5. 22. kolo KP MD: SK Jičín - FC Nový Hradec 4:1 (3:0)

branky: Zajíček 2, Zítka, Schlesinger - referát ze zápasu

Očekávané střetnutí prvního a druhého celku KP U - 17 se domácím hráčům vydařilo i když nastoupili bez svého kapitána Vojty Matějky, kterého čekal zápas za A-mužstvo dospělých. Ještě neuběhly ani dvě minuty a P. Zajíček skóroval na 1:0. Již ve 4. po akci Kubíčka připravil Holer k překvapení hostů míč pro P. Zajíčka a ten zvýšil na 2:0! Tlak Jičína pokračoval i v 8., kdy trefil Kubíček z levého křídla břevno. Když pak v 19. vstřelil Zítka třetí gól domácích, "probudil" se následně i soupeř. Zahrával několik rohových kopů, ale obrana i záloha Jičína byly vždy připraveny a ohrožení branky Švorce nepřipustily.

Do 2. poločasu nastoupil Jičín s vědomím dosavadního příjemného výsledku, ale s respektem k soupeři, vzhledem ke kvalitě jeho hráčů. Ve 45. po úniku Holera střílel dnes aktivní P. Zajíček ze dvou metrů nad branku! Dalších asi sedm minut patřilo soupeři, jehož hru "řídil" výborný Karel, momentálně nejlepší střelec KP. Soupeři se v 53. podařilo Mrštíkem snížit na 3:1. V 57. po akci Jiřího Zajíčka střílel Fejfar těsně nad branku. Následně v 60. vstřelil Schlesinger gól na 4:1 pro Jičín. Domácí si tak vítězstvím zvýšili bodové konto v čele tabulky KP. Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovný výkon.

Sestava: Švorc - Zítka, J. Zajíček, Štěpánek, Čeřovský, Louda - Halász, Schlesinger, Fejfar, Svorník - P. Zajíček, Novák, Holer, Kubíček.

Trenéři: Matějka, P. Beneš.

Rozhodčí: Michal Šnajdr - řídil zápas bez udělení karet. Diváci: 53.

19.05.2019 - 07:37:16 || kategorie mladší dorost-zápasy