SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 4.5. 20. kolo KP MD: SK Jičín - Slavia HK/Mal. Lhota 4:0 (0:0)


branky: Schlesinger 2, Zajíček P., Holer - referát ze zápasu

MD SK Jičín nastoupil za deštivého počasí proti předposlednímu celku tabulky KP se dvěma staršími žáky v sestavě, ale to neměl být problém. Ten byl v předvedené hře 1. poločasu, o čemž svědčí nejlépe překvapivý výsledek 0 : 0!! Jičín měl sice herně "navrch", dvakrát nastřelil břevno, Fejfar střílel těsně nad, Holerův gól pro ofsajd nebyl uznán, ale když ani Halász neproměnil PK, byla to překvapivá skutečnost!! Navíc Slavii HK několika zákroky "podržel" i gólman Nepasický.
Do 2. poločasu nastoupili domácí s odhodláním vstřelit gól a vyhrát. Ale to se jim stále i přes převahu v poli nedařilo. Ani aktivně hrajícímu Schlesingerovi, který v 50. nedal vyloženou šanci. To se mu podařilo až v 58., kdy dal na 1:0. V 60. se "ozvali" také hosté z TK, když stříleli jen těsně vedle branky! V 66. po centru Schlesingera vstřelil "uklidňující" gól Petr Zajíček a bylo to 2:0. V 69. opět záložník Schlesinger zvýšil již na 3:0 a po návratu z lavičky na hřiště se "trefil" i Holer na 4:0. Za výkon v tomto utkání lze jen těžko někoho chválit. Snad jen obranné řady a Schlesingera.

Sestava: Zápotocký - Štěpánek (Jiří Zajíček), Čeřovský (Orendáš), Louda - Kuncíř (Novák), Schlesinger, Halász, Fejfar - P. Zajíček, Holer (Svorník), Kubíček.

Trenéři: Beneš, Matějka.

ŽK: 0 : 1 Rozhodčí: Martin Vitvar Diváci: 31

 

05.05.2019 - 19:39:26 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie