SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 27.4. 19. kolo KP MD: TJ Červený Kostelec - SK Jičín 0:5 (0:4)

branky: Holer 3, Fejfar, vlastní - referát ze zápasu

Jičín nastoupil bez Švorce a V. Matějky, ale již s uzdravenými Jiřím Zajíčkem a D. Čeřovským. Domácí celek byl první čtvrthodinu velmi aktivní. Přestože jičínští hráči získávali pomalu herní převahu díky kombinační hře, jako první skórovali v 16. domácí, naštěstí do vlastní branky! - 0:1. Stav se v dalších minutách neměnil, ani po střelách Fejfara, Svorníka a Holera. Až ve 32. po akci P. Zajíčka dal Holer na 0:2. Ve 36. se technicky po levém křídle uvolnil Kubíček a z jeho centru zvýšil Holer na 0:3. Ve 39. opět utekl Kubíček, jeho centr našel hlavu Holera a bylo to 0:4. Do 2. poločasu si vyměnili místa brankáře a stopera Orendáš s Čeřovským. Hrálo se většinou na polovině domácích v "režii" Jičína. Góly však nepadaly. V 50. ránu Orendáše vyrazil gólman Č. Kostelce. V 55. vsítil regulérní gól Fejfar, ale na pokyn pomezního rozhodčího nebyl pro údajný faul uznán!! Ani další střely Schlesingera a Loudy nenašly správný cíl. Tak až v 79. zahrával Halász TK a Fejfar upravil na konečných 0:5. Rozhodčí omylem zapsal gól Orendášovi. Jičín si tak připsal další vítězství a tři body do tabulky KP.

Sestava: Orendáš (Čeřovský) - Štěpánek, Halász, Orendáš (Čeřovský), Louda, J. Zajíček - Svorník, Schlesinger, Fejfar - P. Zajíček, Holer, Kubíček, Novák

Trenéři: Beneš, Matějka ŽK 0:1 Rozhodčí: Ježek Jakub Diváci:20

1 SK Jičín 17 17 0 0 0 136:9 51

2 SK Vysoké Mýto 16 12 2 1 1 71:21 39

3 FC Nový HK 16 12 3 0 1 98:28 37

4 TJ Červený Kostelec 17 8 8 1 0 41:50 26

5 TJ Sokol Hořiněves 16 6 8 1 1 18:42 21

6 SK Solnice 16 4 10 1 1 24:51 15