SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

Ne 14.4. 17. kolo KP MD: TJ Sokol Velká Jesenice - SK Jičín 1:5 (1:3)


branky: Holer 2, V. Matějka 2, P. Zajíček - referát ze zápasu

Domácí se obávali, že dostanou "desítku". To se však nestalo. Vyšla jim taktika s "postaveným autobusem" ve svém pokutovém území! Kvalitní hru také ztěžoval oběma mužstvům silný vítr. Jičín začal aktivně a již v 1. nastřelil Holer bombou tyč. Hrálo se téměř stále na polovině V. Jesenice, ale střely jičínských dorostenců šly vysoko nad, vedle branky, nebo do těl bránících domácích hráčů. Až v 17. to prostřelil Holer 0:1. Ve 27. zvýšil Zajíček na 0:2. Z ojedinělého protiútoku ve 32. snížili domácí Pražákem na 1:2. Ve 33. po akci bratrů Matějkových dal starší Vojta na 1:3. Ve 36. proběhl domácí obranou Holer a byl dvakrát faulován, za což viděl domácí obránce ŽK. Jičín však TK nevyužil.

Také do 2. poločasu nastoupili domácí hráči se stejně zabezpečenou obranou. Tu "prolomil" ve 45. Holer a dal na 1:4. Také hráči Jesenice se několikráte pokusili zaútočit, ale jičínská obrana v čele s Orendášem, Štěpánkem a Halászem byla vždy na svém místě. Jičín si vypracoval řadu dalších příležitostí, avšak jejich zakončení bylo špatné! Na konečných 1:5 upravil v 78. "dirigent" jičínského mužstva V. Matějka.

Sestava: Švorc - Štěpánek, Orendáš, Halász, Louda - Matějka V., Matějka Jiří, Schlesinger, Novák, Svorník - Zajíček, Holer, Kubíček.

Trenér: Jiří Matějka ŽK: 1:0. Rozhodčí: Jakub Ježek. Diváci: 3O.

 

15.04.2019 - 20:26:12 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie