SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 30.3. 15. kolo KP MD: SK Jičín - SK Vysoké Mýto 5:1 (4:0)

branky: Holer 2, V. Matějka, Schlesinger, Štěpánek - referát ze zápasu

Domácí MD nastoupil proti druhému celku tabulky KP bez zraněných stoperů Čeřovského a Orendáše, které výborně nahradili Štěpánek a Halász. Mužstvo opět posílili st. žáci Jan Kuncíř, Adam Nálevka a Jiří Matějka.

Úvod utkání patřil hostům. Do vedení však šli v 19. domácí pěkným gólem V. Matějky na 1:0. Ve 29. po akci tohoto hráče zvýšil na 2:0 Schlesinger a Jičín začal získávat územní převahu. Ve 30. nastoupil na hřiště Holer a po úniku Kubíčka hned "vyzkoušel" gólmana Mýta, který však jeho střelu vyrazil. Ve 37. Holer již branku střílí a zvyšuje na 3:0 a ve 39. po rohovém kopu dal Štěpánek hlavou na poločasových 4:0.

Také začátek 2. poločasu patřil soupeři, který ve 42. snížil Zemanem na 4:1. V 56. ale po centru Jiřího Matějky z levé strany zvýšil Holer na 5:1. V 75. byl po druhé ŽK a následně červené kartě vyloučen hostující Wimmer. Soupeř se přesto snažil výsledek korigovat, ale domácí pozornou hrou změnu nepřipustili. Vítězstvím tak zvýšili bodové vedení v čele tabulky KP již na 12 bodů a vše nasvědčuje tomu, že nula v kolonce porážky se v tabulce asi do konce soutěže nezmění!!!

Sestava: Švorc - Zítka, Štěpánek, Halász, Louda - Kuncíř, V. Matějka, Nálevka, J. Matějka - Schlesinger, Svorník, Fejfar - P. Zajíček, Holer, Kubíček.

Trenéři: Beneš, Jiří Matějka.

Rozhodčí: Patrik Vích Diváci: 40. ŽK: 0:2 ČK: 0:1

31.03.2019 - 21:47:08 || kategorie mladší dorost-zápasy