SK Jičín - mladší dorost - zápasy

Ne 18.11. 1. kolo KP MD: Slavia HK/Malšova Lhota - SK Jičín 0:9 (0:3)

branky: Holer 2, Halász 2, P. Zajíček 2, Louda, Svorník, Štěpánek - referát ze zápasu

Sestava: Jiří Zajíček - Zítka, Štěpánek, Fejfar, Louda - Svorník, Orendáš, Matějka, Halász - Schlesinger, Holer, Petr Zajíček.

Trenéři: Beneš P., Matějka Jiří. Rozhodčí: Dujsík, Diváci: 13.

K poslednímu mistr. utkání nastoupil jičínský MD za chladného počasí v H. Králové bez zraněných a nemocných hráčů Švorce, Kubíčka, Nováka a Čeřovského. Ještě neuběhla ani minuta, když Holer zachytil dlouhý pas svých spoluhráčů a přehozením domácího gólmana vstřelil vedoucí gól Jičína. Pak se Jičín na chvíli "odmlčel". Domácí podnikli několik protiútoků, s nimiž si však obránci Zítka, Štěpánek, Fejfar a Louda bez problémů poradili. Mezi 17. - 20. to zkoušeli Zítka, Schlesinger a Matějka. Skóre se ale neměnilo ani po sérii rohových kopů. Až ve 24. přidal druhý gól hlavičkou Louda po centru Fejfara. Ve 30. po kombinaci několika hráčů zvýšil na 0:3 Halász. Tím skončil také první poločas. Do 2. poločasu vystřídal v brance Jiřího Zajíčka Martin Louda. Hra se odbývala téměř neustále na polovině domácího mužstva a tak brankář Louda si na míč téměř vůbec nesáhl! Ve 43. se prosadil P. Zajíček a bylo to 0:4. Ve 46. na 0:5 zvýšil Holer. Jeho další "gólovku" vyrazil zázračně od tyče domácí gólman. V 52. přidal bombou excelentní gól na 0:6 Halász. V 54. unikl domácí obraně Orendáš, nacentroval před branku na Holera, který dal ze dvou metrů těsně vedle! Při další akci Orendáše a faulu na něho měl Jičín výhodu TK, kterou však nevyužil, stejně jako další příležitosti Halásze, P. Zajíčka a dalších hráčů. P. Zajíček pak v 59. přidal gól na 0:7 a v 63. po akci Jiřího Zajíčka skóroval Svorník a bylo to 0:8. Brankový "účet" na 0:9 pro Jičín uzavřel v 78. stoper Štěpánek. Jičínský mladší dorost tak uzavřel podzimní mistrovskou sezónu krajského přeboru, kde bez ztráty jediného bodu přezimuje na prvním místě tabulky.

1 SK Jičín 12 12 0 0 0 95:6 36

2 SK Vysoké Mýto 11 9 1 0 1 56:10 28

3 FC Nový HK 11 8 3 0 0 73:20 24

4 TJ Červený Kostelec 11 5 5 1 0 20:36 17

5 TJ Sokol Hořiněves 12 4 6 1 1 14:35 15

6 TJ Sokol Velká Jesenice 11 4 6 1 0 14:33 14

7 SK Solnice 12 2 8 1 1 16:35 9

8 TJ Jiskra Hořice 12 3 9 0 0 12:65 9