SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 10.11. 1. kolo KP MD: TJ Červený Kostelec - SK Jičín 1:5 (0:2)


branky: Holer 2, Zajíček 2, Matějka - referát ze zápasu

Branky: 27. Matějka V, /PK/, 40. + 58. Holer, 56. + 72. Zajíček

Červený Kostelec nastoupil s odhodláním zastavit "jičínskou jízdu" v čele tabulky, kde je doposud bez ztráty bodu. Byl to ale Jičín, který v 5. až 8. zahrozil střely Svorníka a Matějky vedle branky. Únik a následnou střelu Holera zlikvidoval domácí brankář. Ve 12. zachránil hosty Štěpánek za cenu rohového kopu. Domácí, pokud jim síly stačily, využívali v první polovině zápasu i "přízeň" HR a domácího pomezního sudího k zahrávání častých TK a odpískaných ofsajdů na straně Jičína... Hosté měli další příležitosti, ale skórovat na 0:1 se podařilo až ve 22. Matějkovi z opakované penalty po faulu na Holera ve "vápně". Ani další střely jičínských hráčů (Svorníka, Halásze, Holera, Matějky) nenašly správný cíl. Naopak, domácí po ruce Jiřího Zajíčka měli výhodu TK z hranice "šestnáctky". Naštěstí ji nevyužili a tak ve 40. rozvlnil síť domácí branky Holer na 0:2.

V úvodu druhého poločasu proběhl stoper Čeřovský sólem až do pokutového území soupeře a tam " z očí do očí" domácímu brankáři dal vedle! V brance Jičína vystřídal P. Zajíčka "záložník" Svorník, který v 53. neudržel střelu domácího Frýby a bylo to 1:2. Následně v 55. P. Zajíček zakončil své sólo gólem na 1:3. V 57. domácí obránci nestačili Holerovi a ten vsítil čtvrtý gól Jičína 1:4. Červený Kostelec začal fyzicky "odcházet", ale přesto další vyložené šance Jičína (Zajíček P, Fejfar, Louda, Zítka, Schlesinger, Holer) zůstaly neproměněny, nebo je vyřešil domácí gólman. Na 1:5 upravil v 69. opět svým sólem P. Zajíček. Jičín si tak do tabulky připsal další tři body a v posledním mistrovském utkání nastoupí za týden v Hradci Králové proti spojenému mužstvu SláviaHK / Malšova Lhota.

Sestava: Zajíček Petr - Zajíček Jiří,Štěpánek, Čeřovský, Zítka - Matějka, Halász, Schlesinger, Kubíček - Svorník - Holer, Fejfar, Louda.

Trenéři: Beneš, Matějka Jiří, Rozhodčí: Tomáš Franěk, Diváci: 40. Hráno bez ŽK a ČK.

 

11.11.2018 - 20:39:45 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie