SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 3.11. 13. kolo KP MD: FC Nový Hradec - SK Jičín 2:4 (0:2)


branky: Holer 2, Fejfar, Schlesinger - referát ze zápasu

Branky: 16. Fejfar, 40. + 65. Holer, 77. Schlessinger

Jičín nastoupil na Novém HK proti jednomu z nejlepších mužstev KP, jejichž hráči také začali zápas velmi aktivně, tvrdě v soubojích a zpočátku byli více na míči. Vedení se ale v 16. ujal Jičín Fejfarem, po chybě domácího obránce 0:1. V 17. utekl z půlky hřiště Holer atakován obráncem, ale proti vyběhnuvšímu brankáři dal těsně vedle branky. Jičín pomalu získával mírnou převahu a ve 21. střílel Fejfar opět těsně nad horní růžek soupeřovy branky. Ve 28. měli velkou příležitost domácí hráči, ale Jičín se ubránil za pomocí odkopů Štěpánka a Čeřovského. Ve 40. zahrál Matějka TK pod břevno, gólmanovi míč vypadl a dobíhající Holer přidal druhý gól na 0:2 pro Jičín.

Na začátku 2. poločasu se Jičín přesvědčil, jak je někdy "ošidné" vést 0:2. Ve 43. po rohovém kopu se nedohodli gólman Orendáš a Zítka a byl z toho vlastní gól na 1:2. Domácí hráči "ožili". V 50. z dálky vystřelil domácí Keprta a bylo srovnáno 2:2! Trenéři Jičína museli tým "probudit" a pomohlo to! Domácí trefili ještě břevno a byli také blízko gólu. Pak ale začal "úřadovat" Jičín. V 64. po přihrávce Schlessingera dal důležitý třetí gól Holer a bylo to 2:3. Na hřišti se přitvrdilo, hlavně ze strany domácích. Zvláště fauly na Holera a loktem do obličeje Matějky byly nebezpečné. Sudí začal rozdávat také ŽK, ale nikoliv za uváděné fauly na jičínské hráče.... V 77. unikl po pravé straně obraně domácích Holer, předložil míč před branku Schlessingerovi a ten potvrdil výhru Jičína 2:4 i v tomto těžkém utkání.

Sestava: Orendáš - Zítka, Štěpánek, Čeřovský, Louda - Halász, Svorník, Matějka V., Fejfar, Zajíček Petr, Schlessinger, Novák, Holer, Kubíček, Zajíček Jiří.

Trenéři: Beneš, Matějka ŽK: 2:2 Rozhodčí: Martin Dujsík, Diváci: 50.

 

04.11.2018 - 07:31:19 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie