SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 27.10. 12. kolo KP MD: SK Jičín - TJ Sokol Hořiněves 11:0 (2:0)


branky: Holer 3, Svorník 2, Novák 2, Orendáš 2, Halász, Čeřovský - referát ze zápasu

Soupeř přijel do Jičína s bránící "hradbou", kterou nemohli domácí dlouho překonat. Střely Štěpánka, Halásze, Frejfara, Loudy i hlavička Holera končily vedle, nad brankou, či na těle někoho z obránců. Hrálo se téměř výlučně na polovině hostujícího celku. Vůbec bez práce byl v brance Jičína Vojta Matějka, který chytal za zraněného gólmana Švorce. První gól padl v 19., kdy se po akci Fejfara trefil Holer 1:0. Jičín pak několikráte orazítkoval břevno hoříněvské branky, ale druhý gól vsítil až ve 36. Svorník po TK Halásze.

Ve 2. poločase Jičín již svého soupeře na svoji polovinu hřiště téměř nepustil. Střelecké pokusy Halásze, Orendáše a Zítky ještě svůj cíl nenašly, ale v 52. po rohovém kopu zvýšil Čeřovský hlavou na 3:0. Pak se rozjel "brankostroj" domácích. V 53. po úniku a centru Holera dal čtvrtý gól Novák a tentýž hráč v 55. upravil na 5:0. Šestý gól vstřelil Holer v 56. V 59. se bomba Halásze odrazila od tyče a bylo to 7:0. Následně se v 64. kličkou uvolnil Holer a levačkou připojil osmý gól domácích. Trochu "kuriózní" gól na 9:0 dal v 70. po odstřelování hoříněvské branky Orendáš a to až na "počtvrté"! V 73. se do střelecké listiny po akci Svorníka zapsal i Schlessinger a bylo to 10:0. Brankový účet uzavřel v 75. hlavičkou Orendáš na 11:0.

Sestava: Matějka V. - Štěpánek, Orendáš, Čeřovský, Halász - Svorník, Zítka, Fejfar, Schlessinger, Louda - Novák, Holer, Kubíček.

Trenéři : Beneš, Ulvr, Matějka Jiří.

Bez udělených karet řídil rozhodčí Martin Otava před 25 diváky.

 

 

28.10.2018 - 07:58:03 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie