SK Jičín - mladší dorost - zápasy

29.9. 8. kolo KP MD: SK Jičín - TJ Sokol Velká Jesenice 12:0 (7:0)

branky: Holer 4, Kubíček 4, V. Matějka 2, J. Matějka, Čeřovský - referát ze zápasu

Jičín se "zastřeloval" již od 2. střelami Kubíčka a Fejfara, které gólman soupeře ještě vyrazil. V 10. již nestačil na střelu Holera a bylo to 1:0. V 17. připojil Vojta Matějka druhý gól a ve 20. dal Kubíček po centru Loudy na 3:0. Ve 24. zahrál V. Matějka rohový kop na hlavu Holera a ten přes celou branku zvýšil na 4:0. Ve 26. Vojta Matějka z TK trefil přesně horní růžek soupeřovy branky a bylo to 5:0. Ve 36. připojil Kubíček šestý gól a tentýž hráč ve 36. po úniku Halásze uzavřel skóre poločasu na 7:0.
Také ve 2. poločase se hrálo většinou na polovině soupeře. V 55. Kubíček zvýšil již na 8:0. V 56. a v 60. dvěma střelami upravil stav Holer na 10:0 a v 73. Jiří Matějka na 11:0. Soupeř se jen bránil a na polovinu domácích se skoro nedostal. Brankový účet na 12:0 uzavřel v 75. Čeřovský. Jičínský Ml. dorost si vítězstvím upevnil průběžné 1. místo v tabulce KP.

Za JC nastoupili: Švorc - J. Zajíček, Orendáš, Čeřovský, Louda, Halász - Schlessinger, Svorník, Zítka, Fejfar, J. Matějka, V. Matějka - P. Zajíček, Holer, Novák, Kubíček.

Trenéři: Beneš, Ulvr, Matějka Jiří.

Rozhodčí: Jaromír Styblík Hráno bez KARET. Diváci: 45

30.09.2018 - 20:04:51 || kategorie mladší dorost-zápasy