SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 1.9. 4. kolo KP MD: SK Jičín - FC Nový Hradec 7:0 (5:0)

branky: Kubíček 2, Holer, Matějka, Zítka, Novák, Louda - referát ze zápasu

V dalším mistrovském utkání hostil jičínský Ml. dorost kvalitního soupeře z Nového HK. Tomu také patřili úvodní minuty zápasu. Pak již "šli" za vítězstvím domácí hráči, když v 10. po centru Svorníka dal Kubíček úvodní gól na 1:0. Ve 12. prostřelil Holer vyběhnuvšího gólmana a bylo to 2:0. Následně Holer zatáhl míč po levé straně, před brankou "našel" Kubíčka a zvýšil na 3:0. Ve 22. po faulu na Svorníka upravil z penalty na 4:0 nejmladší hráč na hřišti Jiří Matějka (ročník 2004). Skóre prvního poločasu zakončil po akci Fejfara a Štěpánka na 5:0 Zítka.

Do druhého poločasu nastoupil Jičín opět dosti rozpačitě. V 53. ho zachránilo břevno a následný zákrok gólmana Švorce. Soupeř se začal více osmělovat a několikrát zahrozil střelami z dálky, naštěstí bez gólového efektu. Jičín se včas "vzpamatoval" a v 69. připojil šestý gól Novák. Brankový účet zápasu uzavřel sedmým gólem po přihrávce od Holera Louda.

Trenéři: Beneš, Ulvr a Jiří Matějka

Sestava: Švorc - Zítka, Čeřovský, Orendáš, Louda, Štěpánek - Halász, Jiří Matějka, Schlessinger, Novák - Svorník, Holer, Kubíček.

Rozhodčí: Jan Šotek Diváci: 50.

02.09.2018 - 21:05:19 || kategorie mladší dorost-zápasy