SK Jičín - mladší dorost - zápasy

2. kolo KP MD: SK Jičín - Slavia HK/Malšova Lhota 7:0 (5:0)

branky: Matějka 2, Zítka 2, Štěpánek, Čeřovský, Kubíček - referát ze zápasu

V prvním mistrovském utkání KP měli domácí hráči od počátku herní převahu, ale také řadu gólových příležitostí, které však často nedokázali proměnit. Skóre otevřel v 9. V. Matějka z penalty po faulu na pronikajícího Fejfara. Po úniku a centru Holera dal v 17. druhý gól výborně hrající Zítka. Tentýž hráč ve 21. zvýšil na 3:0. Ve 31. našel Zítka hlavu Štěpánka a bylo to 4:0. Zítka v utkání exceloval a ve 37. nahrál V. Matějkovi a poločas tak skončil 5:0.

Do 2. poločasu trenéři mužstvo prostřídali a přesto jičínští dorostenci soupeře do vážnější akce nepustili. Naopak, ve 48. Kubíček hlavičkou připojil šestý gól a "Střelecký účet" uzavřel v 75. D. Čeřovský na 7:0. Hráči tak úspěšně vykročil do nové mistrovské sezóny KP.

Rozhodčí: Vitvar Diváci: 135

19.08.2018 - 20:37:13 || kategorie mladší dorost-zápasy