SK Jičín - mladší dorost - zápasy

Ne 25.3. 2. kolo KP MD: Hoříněves/Dohalice - SK Jičín 0:8 (0:6)

branky: Halász, Matoušek, Špůr, Orendáš, Holer, Matějka, Svorník, Fejfar - referát ze zápasu

Druhý mistr. zápas Kraj. přeboru sehrál v sobotu 24. 3. 2018 ml. dorost SK proti poslednímu celku tabulky, spojenému mužstvu Hoříněvse a Dohalic na UMT FC v Hradci Králové. Téměř celé utkání se hrálo převážně na polovině soupeře, který produkoval velmi tvrdou hru plnou faulů. Již v sedmé minutě mohl skórovat Fejfar, ale dal vedle branky. Ve 13. dal Matějka na 0:1. V 15. zvýšil Svorník na 0:2. Ve 25. po levé straně hřiště utekl Holer a z jeho centru dal třetí gól Jičína Fejfar. Holer pak ve 32. zvýšil na 0:4. Po sólu Orendáše byl stav 0:5. Ve 36. zakončil skóre prvního poločasu šestou brankou Ouředníček. Druhý poločas byl opět v režii Jičína a odehrával se na polovině soupeře. Ve 43. nastřelil Holer břevno. Tvrdá, místy až agresivní hra soupeře se stupňovala. Faul na Ouředníčka zůstal nepotrestán a naopak za slovní připomínku dostal jmenovaný žlutou kartu. V 51. odstoupili ze hry "pokopaní" Holer a Ouředníček. Nahradili je Špůr a Halász. V 53. byl hrubě faulován unikající Zítka, který skončil v kotrmelcích ležet na hřišti. Domácí obránce dostal za tento zákrok "alespoň" žlutou kartu. V 60. zvýšil pěknou střelou Halász na 0:7 a v 78. dal Špůr gól na konečných 0:8 pro Jičín.

Sestava: Švorc - Zítka, Čeřovský, Štěpánek, M. Louda - Svorník, Orendáš, Matějka, Fejfar - Ouředníček (51. Halász), Holer (51. Špůr).

Trenéři: L. Haken, Jiří Matějka, Jakub Ulvr. ŽK 2 : 1 ČK 1 : 0

Rozhodčí: Lukáš Nožka. Diváci : 20

25.03.2018 - 21:17:28 || kategorie mladší dorost-zápasy