SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 17.3. 1. kolo KP MD: SK Jičín - SK Vysoké Mýto 4:0 (1:0)

branky: Louda 2, Holer, Zítka - referát ze zápasu

Za silně mrazivého větru sehrál ml. dorost SK na domácí umělé trávě první mistrovský zápas proti mužstvu Vysokého Mýta. Vedení se ujal Jičín v 17. gólem Holera, po přihrávce Fejfara. Až do konce poločasu si Jičín dobrou kombinační hrou udržel převahu v poli, skóre se však nezměnilo. Ani ve druhém poločase si fyzicky zdatní hráči soupeře až na jednu střelu vedle tyče vyloženou šanci nevytvořili. Byli to naopak domácí, kteří díky pozorné a nekompromisní hře obránců a tentokrát i zvýšené bojovnosti a pohyblivosti všech dalších hráčů začali soupeře přehrávat. Střelecky se prosadil levý obránce Martin Louda, který ve 45. dal na 2:0 a v 53. po centru Matějky dal třetí gól. V 62. unikl po levé straně hřiště Holer a z jeho centru upravil na konečných 4:0 Zítka. Po pěkných akcích se do střeleckých šancí dostali ještě Fejfar a Zítka, ale jejich střely cíl ve vysokomýtské brance nenašly. Za dnešní, zlepšený výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči Jičína.

Sestava: Švorc - Zítka, Čeřovský, Orendáš, M. Louda - Štěpánek, Svorník, (46.Matoušek), Matějka, Fejfar - Holer, Halász (46. Ouředníček).

Trenéři: L. Haken, Ulvr, Jiří Matějka.

Vedoucí mužstva: Beneš.

ŽK: 0 : 1 Rozhodčí: Šťastný Diváků: 20

18.03.2018 - 20:26:52 || kategorie mladší dorost-zápasy