SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 14.10. 10. kolo KP MD: Lázně Bělohrad/Hořice - SK Jičín 2:4 (2:3)

branky: Holer 2, Ouředníček, Fejfar - referát ze zápasu

Do prestižního mistrovského utkání s mladými bělohradskými fotbalisty vstoupil Jičín aktivně a ovládl úvodních dvacet minut zápasu. Již ve 4. po přihrávce od Ouředníčka se trefil Holer po zemi k pravé tyči soupeřovy branky a bylo 0 : 1. Tentýž hráč v 15. střelou bez přípravy dal druhý gól Jičína na 0 : 2. Když o minutu později proběhl mezi domácími stopery "rychlík" Ouředníček a dal na 0:3, vypadalo to pro Jičín až překvapivě slibně. Situace se však začala měnit a byli to naopak domácí hráči, kteří začali mít převahu v poli a ve 21. Voráček snížil na 1 : 3. Ve 34. měl Jičín velké štěstí, když se jmenovaný bělohradský střelec ocitl sám před již bezmocným brankářem Švorcem, ale dal vedle! Kontaktním gólem se však Voráček stejně ještě prosadil ve 37. a bylo to 2 : 3. Jičín byl rád, že skončil první poločas. Do druhého fotbalového dějství nahradil v brance Jičína gólmana Švorce (naražený sval) stoper Čeřovský a do obrany šel z lavičky Štěpánek. V 50. za Bodláka nastoupil Matějka, který hrál naposled v Chrudimi 27. 8., kde utrpěl zlomeninu nártu. V 54. pak odstoupil Holer, (tříslo) a nahradil ho Svorník. Na hřišti to chvílemi vypadalo, že Jičín "odpočívá", zatímco domácí se všemožně snažili vyrovnat. Trenér Jičína Haken však svými hlasitými pokyny dokázal tým včas "probudit" a mužstvo opět "začalo hrát". To se mu vyplatilo a v 75. upravil Fejfar pěkným gólem na 2 : 4 a Jičín již vítězství uhájil.

Sestava: Švorc, (41. Čeřovský) - Bodlák (50. Matějka), Orendáš, Čeřovský, (41. Štěpánek), M. Louda - Drbohlav, Ouředníček, Halász, Fejfar - Zítka, Holer (54. Svorník)

Trenéři : Jiří Matějka, Lukáš Haken. Rozhodčí : Hron, 50 diváků.

15.10.2017 - 20:32:46 || kategorie mladší dorost-zápasy