SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 30.9. 8. kolo KP MD: Červený Kostelec - SK Jičín 2:7 (1:2)

branky: Holer 3, Halász 2, Fejfar, Zítka - referát ze zápasu

Na hřišti v Č. Kostelci se vedení ujali domácí hráči v 11. Pak převzal iniciativu Jičín, avšak neproměnil řadu příležitostí ke vstřelení branky. M. Louda nastřelil břevno. Odražený míč poslal Holer hlavičkou k tyči, ale gólman Kostelce zázračně zachránil. Následně prošel Holer až před brankáře, ale slabou střelou k tyči ho nechal "jen vyniknout". Stejně tak Zítka, Špůr, Ouředníček a další. Na 1:1 vyrovnal překnou střelou z TK ve 28. Halász a před přestávkou upravil Holer hlavičkou na 1:2 pro Jičín. Začátek 2. poločasu patřil domácím hráčům. Ve 46. jejich neobsazený hráč vyrovnal na 2:2. O minutu později zahrál jičínský Halász trestný kop na Holera, který přímo " z voleje" upravil stav na 2:3 pro Jičín. V 6O. po pěkné akci po levé straně vstítil čtvrtý gól Jičína Fejfar. Převaha Jičína gradovala a po faulu domácích pak z penalty zvýšil Zítka na 2:5. V 67. střelou do pravého horního rohu branky soupeře dal Halász šestý gól a skóre zápasu na 2:7 uzavřel po dorážce Holer.

Branky: Holer 3, Halász 2, Fejfar a Zítka.

Sestava: Čeřovský David - Drbohlav Patrik, Štěpánek Vojta, Orendáš Ríša, Louda Martin,- Zítka Aleš, Ouředníček Tomáš, Halász Michal, Fejfar Aleš, - Holer Lukáš, Špůr Adam, (65. Svorník Lukáš)

01.10.2017 - 20:48:10 || kategorie mladší dorost-zápasy