SK Jičín - mladší dorost - zápasy

14.10. 11. kolo KP ml. dorostu: RMSK NB B - SK Jičín 2:1 (1:0)

Sestava: Kašpa r- Dvořák, Thu Hai, Daniš, Marek - Sobotka, Vích, Haken, Krykorka - Kocourek, Kubíček.
Střídali: Morávek, Honzák, Crha, Ondráček.

Dnešní úvod zápasu byl vyrovnaný, bez výraznějších šancí. První roh domácích znamenal gól, když se domácí hráč prosadil na zadní tyči do prázdné brány-1:0. Náš výkon v prvním poločase nebyl dobrý a domácí s 2 hráči z ,,A´´ týmu byli lepší. Po domluvě v kabině se hra zlepšila a celý druhý poločas jsme byli lepším mužstvem, ale koncovka našich hráčů byla tragická. Měli jsme několik šancí na vyrovnání(největší Sobotka),ale ani jednu jsme neproměnili.Soupeř nás potrestal po ojedinělé šanci, zapříčiněnou hrubou chybou našeho brankáře -2:0. Těsně před koncem po ose Honzák-Haken-Kocourek dává hlavou na 2:1. Poté má ještě v poslední šanci Honzák, ale střela je sražená na roh. Z něho má velkou šanci Haken, ale neproměňuje a rozhodčí vzápětí zápas ukončuje. Hráče je nutno pochválit za druhý poločas, kdy byli jednoznačně lepší. Musíme zlepšit zakončení gólových akcí, které si vypracujeme, ale většinou je neproměníme v gól. Z hráčů vyzdvihneme výkon Vícha, který na pro něj netradičním místě středního záložníka odehrál výborný zápas.

17.10.2010 - 21:36:49 || kategorie mladší dorost-zápasy