9.10. 13. kolo KP ml. dorostu SK Jičín - FKM Úpa 0:1 (0:1)

referát ze zápasu + foto

Sestava: Kašpar - Dvořák, Thu Hai, Daniš, Vích - Krykorka, Crha, Sobotka, Morávek - Haken, Kocourek.
Střídali: Marek, Honzák, Ondráček, Hranek.

Tento zápas se nám opět nepovedl. Vcelku vyrovnaný zápas, v kterém byli hosté šťastnější, když vstřelili gól po standartní situaci. Odražený balón v 24´minutě od tyče vrací hostující útočník do vápna, kde hlavou dává hráč hostů na 0:1. Několik náznaků šancí měl i Jičín, ale bez gólového efektu, největší měl Kocourek, ale dává vedle brány. Druhý poločas byl neurovnaný a z naší strany bez nějaké větší šance, proto zaslouženě prohráváme 0:1 a hosté si odvážejí všechny 3 body. Vedoucí celek KP MD z Úpy nehrál nijak dobře, ale my jsme bohužel nedokázali tohoto faktoru využít a už poněkolikáté nepodáváme kvalitní výkon. Kluci se musí poučit a následující zápas zvládnout a to jak fyzicky, tak především psychicky.

10.10.2010 - 20:43:47 || kategorie mladší dorost-zápasy