2.10. 12. kolo KP ml. dorostu Slovan Broumov - SK Jičín 2:3 (2:2)

branky: Crha, Sobotka, Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Kašpar - Dvořák, Daniš, Crha, Vích - Sobotka, Thu Hai, Kubíček, Morávek - Haken, Kocourek.
Střídali: Hošek, Honzák, Ondráček.

Dnes velmi těžký zápas na hřišti soupeře ze špičky tabulky KP MD. První poločas byl plný zvratů. Domácí se dostávají v 15´min. do vedení po střele z vápna k tyči, které předcházel nedůraz našich hráčů. Naše vyrovnání v 20´min. stálo opravdu zato, chtělo by to, aby jste tuto branku viděli na vlastní oči - zahráváme trestný kop, balón se odrazí ke kruhu na půlce hřiště (35m) a PATRIK CRHA se opře do balónu přímým nártem, rána jako z děla a míč končí v horním rohu branky Broumova-1:1!!! Po tomto nádherném gólu naše hra bohužel opět zabředla do mnoha nepřesností a nedůrazných soubojů a domácí toho využívají. Po krásné akci po levé straně domácí záložník centruje před bránu a útočník nemá těžkou pozici - střílí do prázdné branky a zvyšuje opět na rozdíl jednoho gólu. Naštěstí nám domácí darují v poslední minutě poločasu standartní situaci, ke které se postaví Sobotka a střelou pod víko doprostřed brány srovnává na 2:2. Chvíli poté rozhodčí ukončuje první poločas. Remíza byla pro nás velice dobrá, protože domácí byli lepší ve všech směrech. Logicky následovala velmi důrazná domluva hráčům a apelace na plnění jejich úkolů na hřišti, což v první půli nefungovalo. Hráči si vše vzali k srdci, poněvadž druhý poločas byl úplně jiný. Hráči přidali na agresivitě, zlepšili přihrávku a výsledek se dostavil, když Kocourek po samostatném úniku dává gólmanovi housle a zvyšuje na 3:2 pro SK Jičín. Závěr zápasu byl velmi nervózní, naši hráči hráli ze zahuštěné obrany a přecházeli do rychlých útoků. Přes několik šancí na obou stranách se skóre nezměnilo. Proto si odvážíme velmi cenné tři body ze hřiště nepříjemného soupeře. Hráče lze pochválit za druhý poločas, ale na ten první je potřeba hodně rychle zapomenout. Na závěr je důležité také poděkovat brankáři Kašparovi za vynikající výkon a hráčům ze starších žáků (CRHA,HONZÁK,HOŠEK), kteří nám velmi pomohli a za to jim patří velké poděkování!!!

03.10.2010 - 13:19:01 || kategorie mladší dorost-zápasy