SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 21.3. 14.kolo KP MD Dobruška/Opočno - SK Jičín 0:2 (0:1)

branky: Forman, Florián - referát ze zápasu

Naše družstvo nastoupilo s 10 - ti staršími žáky, přesto dokázalo hráče z Dobrušky přehrát. Branek jsme mohli dát mnohem více, ale chyběl klid v zakončení. Velké šance neproměnil Grosu, Sajdl, Forman a tak poločas skončil pouze 0 :1 po povedené střele Formana. Druhý poločas už byl vyrovnanější, přece jen se začal projevovat velký věkový rozdíl našich hráčů, ale i tak jsme opět skórovali z penalty, kterou proměnil nejmladší hráč na hřišti Florian - ročník 2001. Je třeba pochválit cele družstvo, ale přece jenom bych vyzdvihl bezchybný výkon Floriana na levé obraně, Nálevky ve středu zálohy, Horáčka na levé záloze a jistě chytajícího Číhu.
Do dalšího utkání posílí mužstvo Míka ze Železnice a Hanuš, který se vrátil z Liberce. Tito 2 hráči by měli zvednout silu našeho družstva a tak věřím i v další povedené výsledky.

25.03.2015 - 18:36:17 || kategorie mladší dorost-zápasy