SK Jičín - mladší dorost - zápasy

rámeček

SK Jičín - mladší dorost - zápasy

So 11.10. 10.kolo KP ml. dorostu: SK Jičín - Slavia HK 3:0 (1:0) + KP st. žáků: SK Jičín - Slavia HK 1:2 (0:2)


referát ze zápasů

Krajský přebor Mladšího dorostu a Starších žáků.

Sobota 11. 10. 2014

SK Jičín - Slavia Hradec Králové

Na hře Jičína byla znát nepřítomnost hlavních opor týmu -3 zraněni +2 měli jiné povinnosti. I přes tuto skutečnost byla hra vyrovnaná ale je nutno podotknout, že soupeř byl přece jenom o branku lepší a proto asi zaslouženě vyhrál 2:1. Mladší dorostenci nastupují dlouhodobě v sestavě, kdy za mužstvo nastupuji i někteří hráči, kteří hrají i za starší žáky a je obdivuhodné, že vydrží hrát 2 zápasy po sobě a zároveň patří k oporám týmu. Poděkováni patří všem, kteří v sezóně za dorost nastupují. - Jakub Nálevka, Michal Douša, Martin Florian, Jan Sajdl, Petr Klein, Jakub Sekyra, Tomáš Odvárko a brankář Marek Číha. Utkání samotné začalo náporem hostí, kteří si hned v úvodu vytvořili 2 slibné šance, které vychytal Jára Čéřa. Potom se hra vyrovnala a naše mužstvo se také začínalo prosazovat. Po zhruba půl hodině hry z pravé strany odcentroval nový hráč týmu Alexandr Grosu, který se do Jičína přistěhoval s rodiči z Moldavska a teprve nedávno se stal hráčem SK Jičín. Před vstřelenou brankou vyhrál osobni souboj Forman a bylo to 1:0!! Poté měl Forman ještě jednu gólovou příležitost, když se krásně uvolnil ve vápně, ale mířil vedle. Druhý poločas už naše mužstvo hru kontrolovalo a bylo lepší než soupeř. V 15. minutě prošel do vápna opět dobře hrající Grosu, jeho střelu brankář vyrazil jen před dobíhajícího Formana a jeho druhý gól stanovil skóre na 2:0!! Třetí brance předcházela asi nejhezčí akce zápasu. Na levé záloze hrající Kadlec získal míč a po dvou narážečkách se středem zálohy vnikl do vápna a přesně zakončil. Poté ještě zahrozil soupeř, když jejich hráč zpoza vápna krásně vystřelil, ale jeho střelu vyrazil výborně chytající Čeřovský. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou domácích 3:0.

Hodnocení: v utkání nikdo z hráčů, kteří nastoupili, nezklamal, přesto bych rád vyzdvihl výkony Patrika Vícha na pravé obraně, Martina Floriana na levé obraně /je ročník 2001!! / a Michala Doušu ve středu zálohy.

Sestava starších žáků: Čiha, Drozen, Sekyra, Tu Hai Chai, Odvárko, Douša, Pavera, Klein, Matoušek, Florian, Skořepa-střelec jediného gólu

Sestava mladšího dorostu: Čeřovský, Sekyra, Vích, Florian, Šaroun, Míka, Douša, Kadlec, Lev, Čiha, Forman, Grosu, Klein.

 

14.10.2014 - 21:35:21 || kategorie mladší dorost-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie