SK Jičín - mladší dorost - zápasy

11.9. 8. kolo KP ml. dorostu SK Jičín - Slavia HK 5:3 (2:2)

branky: Haken 2, Kocourek 2, Kubíček - referát ze zápasu

Po týdenní zápasové pauze, během které se hráči připravovali na těžkého soupeře, přijela na naši půdu Slavia Hradec Králové. Prvních 5 minut ve velikém tempu ovládáme hru, ale neproměnujeme 2 gólové situace! Soupeř nás trestá, když vlastní chybou inkasujeme a o několik minut znova!!! Týmová síla však dovedla náš tým na stav 2 : 2! Po poločase naše chuť ještě více vzrostla a dostáváme se do vedení po krásném úniku Kocourka, ale vzápětí po smolné chybě obrany inkasujeme na 3 : 3! Poté hra nabrala ještě větší tempo, ale pro nás se šťastným koncem vítězíme 5 : 3 ... Rozhodčí po skončení utkání přišel a prohlásil... Tak tohle byl lepší zápas, než některé zápasy můžu!!! Tímto bych chtěl pochválit jak výkon soupeře, rozhodčího, tak poklonu před naším týmem... Děkujeme...

13.09.2010 - 20:57:47 || kategorie mladší dorost-zápasy