28.8. KP ml. dorostu SK Jičín - Sokol Třebeš 2:1 (2:1)

branky: Marek, Kubíček - referát ze zápasu

Sestava:Kašpar - Krykorka, Daniš, Linh, Marek - Morávek, Dvořák,Kubíček, Sobotka - Haken, Hranek
Střídali: Honzák, Janda, Brendl.

Zápas s lídrem přeboru jsme začali dobře. První šanci měl Jičín po rohu Kubíčka, když dává Daniš hlavou vedle. V 5.min střílí soupeř z vápna těsně vedle pravé tyče. Největší šance přišla v 16.min, když Haken dává krásný balón za obranu hostí a Kubíček běží zcela sám na hostujícího gólmana, ale bohužel nedává. V 20.min je ošetřován Daniš, nastupuje za něj Honzák, ale díky možnosti střídat jednoho hráče vícekrát, se za chvíli vrací Daniš opět na hřiště. V 21.min mají hosté velkou šanci po rohovém kopu, ale stav se mění za chvíli na druhé straně, když v 22.min jde Marek sám na gólmana a zkušeně proměňuje. V 30.min trefují hosté břevno po nepovedeném centru. V 31.min jde už podruhé sám Kubíček od půli hřiště a tentokrát zkušeně podél gólmana dává na 2:0. V 36.min dvakrát výborně zasahuje Kašpar a skóre zůstává stále 2:0. Těsně před poločasem v 38.min bohužel hosté snižují na 2:1, když po pěkné akci z levé strany dávaji z malého vápna gól. Do druhého poločasu jsme šli s cílem stav udržet a získat velmi důležité tři body, tomu byla také podřízená taktika, kdy bylo nutné hrát ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. Z druhého poločasu je nutno zmínit velkou šanci Brendla v 53.min. Poté hosté měli závěrečný tlak a mále se jim to vyplatilo. V poslední minutě je hostující útočník sám před gólmanem Kašparem, který ale tým podržel a neinkasoval. Konečný stav je tedy 2:1 a může propuknout obrovská radost na umělé trávě v Jičíně. Chválíme tým za bojovnost a především za obrannou fázi, kluci děkujem. Vše je umocněno i odpoledním vítězstvím A-týmu v divizi C nad sopeřem ze Semil, takže velmi podařená sobota. Snad na vše naváže i starší dorost a především B-tým v souboji s vedoucím celkem 1.B třídy z Bílé Třemešné, hraném v neděli 29.8. v Jičíně.

29.08.2010 - 09:51:34 || kategorie mladší dorost-zápasy