25.8. 5. kolo KP MD SK Jičín - FK Chlumec n. C. 3:0 (2:0)

branky: Haken, vlastní, Crha - referát ze zápasu

Sestava:Kašpar-Krykorka,Linh,Kubíček(C),Pokorný-Marek,Haken,Morávek-Malík,Sobotka,Hranek
Střídali:Honzák,Crha,Dvořák,Brendl.

Od začátku zápasu hráči Jičína udávali tempo.Přes několik šancí se skóre neměnilo,udeřilo až v 8 min.Haken zahrával rohový kop a po nacvičeném signálu(hráči v bráně) zapadl míč přímo z rohu do brány.V 10 min. měl obrovskou šanci Sobotka,ale nedal z malého vápna,i to se stává.Další změna přišla v 16 min.,když opět po rohu zahraném kapitánem Kubíčkem si dávají hosté vlastní gól a stav je 2:0 pro SK Jičín.Do poločasu se i přes několik šancí skóre nezměnilo.V druhé půli měl šance většinou jen Jičín(hosté měli v 63 min. jen tyč,nastřelenou z přímého kopu).Stav se změnil,jak jinak než po rohovém kopu,kdy dává gól Crha.Konečné skóre je 3:0 a všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.Chválíme gólmana Kašpara za výborný výkon a doufáme,že vše bude pokračovat ve stejném stylu jako v dnešním zápase.

26.08.2010 - 20:19:00 || kategorie mladší dorost-zápasy