11.6. 31. kolo KP ml. dorostu Červený Kostelec - SK Jičín 2:3 (0:1)

branky: Ondráček 2, Honzák - referát ze zápasu

Sestava: Malík -Klaban, Bílek, Krykorka - Honzák, Šimáček, Haken(C), Hošek - Soukup, Kašpar, Sobotka.
Střídali: Ondráček, Mlejnek, Janda

Dnešní zápas jsme odehráli v improvizované sestavě, kdy nám chybělo 5 hráčů základní sestavy z různých důvodů. Bohužel opět někteří hráči nedodrželi životosprávu a bude nutné v příští sezóně tento návyk zcela vymazat, jinak budou padat tvrdé tresty. A teď k zápasu - byl hrán ve velkém vedru a v prvním poločase nebylo mnoho šancí. Až v 37´min. vyšla kombinace Šimáčka s Ondráčkem a je to O:1. Hned v druhé minutě po změně stran po chybě ve středu zálohy z rychlého brejku domácí vyrovnávají na 1:1. Za chvíli opět vedeme, když krásně vystřelil Hošek a jeho střelu tečoval Ondráček mimo dosah domácího brankáře -1:2. V 57´min.dostává domácí hráč červenou kartu za faul na kapitána Hakena. Tímto okamžikem paradoxně narostly křídla domácím a převzali otěže zápasu. Výsledkem bylo vyrovnání v 65´min. na 2:2. V 77´min. rozhoduje zápas střelou z dálky Honzák a je to 2:3. Domácí mají v poslední minutě jasnou šanci, ale nedávají a proto odvážíme cenné tři body. Z přístupu hráčů (životospráva) jsem zklamaný, ale zápas kluci odmakali díky výrazné pomoci starších žáků (Klaban, Ondráček, Honzák, Mlejnek, Janda, Hošek). Příští zápas hrajeme doma s Novým Bydžovem.

13.06.2011 - 05:07:03 || kategorie mladší dorost-zápasy