SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Jiřím Macháčkem


odpovědi Jiřího Macháčka na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/88/Machy.jpgNejvyšší muž A týmu SK Jičín Jiří Macháček je dalším hráčem Jičína, na jaře prvním, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Jirka na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský „Brazilec" odpovídal.


 

 

 

Chtěl bych se Machyho zeptat, jak je spokojen v Jičíně a jak vidí šance SK na záchranu? Díky

Jsem rád, že v týmu SK můžu hrát. Je tu mnoho skvělých kamarádů, se kterými je radost rvát se o body a trénovat, ale myslím si, že má SK Jičín větší potenciál než se krčit na posledním místě tabulky. Jsme mladý, nezkušený tým s úzkým kádrem, takže naše šance na záchranu nevidím velké, ale budeme hrát co nejlépe, abychom potěšili vás diváky ... a uvidíme.


Jak vidíš svou budoucnost v SK Jičín?

Žádné nabídky z dalších týmů v zimní přestávce nepřišly, takže se soustředím na jarní část divize, kde chci podávat co nejlepší výkony.


Ahoj chtěl bych se zeptat na jakém jiném postu by si chtěl hrát a jaký sport je u tebe číslo 2?

Hraju stopera, ten mi asi sedí nejvíc, ikdyž při trénincích mám hodně útočné chutě a střelecky se mi taky docela daří. Takže malinko blíž k bráně bych snad byl taky platný. Další sporty, v zimě lyže, v létě hlavně bazén, celoroční tanečky na parketech a dále volný čas vyplňuje i náš labrador.

 

Jsi pohledný, tak se zeptám co ty a dívky?

Fotbalisti nemají na růžích ustláno,aspoň já teda ne :D

 

Moje otázka zní zda si myslíš, že je v jičinském týmu perspektiva, resp. na jakém postu by to chtělo posílit?

Rozhodně je v SK velká perspektiva, máme mnoho mladých, talentovaných hráčů. Záleží jen na jejich přístupu, chuti se zlepšovat a trénovat. V případě, že sestoupíme do kraje, měli bychom být schopni hrát vrch tabulky v tomto složení a hráči by sbírali potřebné zkušenosti. Pokud by se zázrakem udržela divize, chtělo by to posílit v každé řadě, jinak by nás od začátku čekali opět záchranářské boje.

 

Neláká tě někdy v budoucnu trénéřina?

Trénovat mě láká, rozhodně by to bylo v nějaké mládežnické kategorii, ale abych mohl trénovat a měl co předat dál, musím něco umět. Proto budu ještě sbírat zkušenosti, jako hráč.


Dobrý den ,chci se zeptat zda byla zimní příprava náročná a jestli byla podle vašich představ?

Zimní příprava byla náročná, ale nebylo to nic, co by se nedalo zvládnout. Tvrdá příprava je základem, mrzí jen nízká účast na trénincích a zrušené soustředění, z důvodů studentů a pracujících v týmu. Absolvovat toto období ve větším počtu by nám jistě na jaře v divizi pomohlo.


Zaslechl jsem že se ti někdy říká brazilec Machy, kde se ta přezdívka vzala a umíš nějaké parádičky s balónem?

Nejsem nijak vytříbený technik s balónem, ale nějaké ty parádičky by se jistě našly. Asi to pramení od mých oblíbených ''koloběžek'' a ''zidanů''. A poslední dobou to potvrzuji také "brazilskými tanečky"

 

 

17.03.2011 - 16:36:09 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie