SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Michalem Pušem


odpovědi Michala Puše na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/74/Pu%C5%A1.jpg Brankář SK Jičín Michal Puš je dalším hráčem Jičína, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Michal na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský brankář odpovídal.

 

 

 

 

 

 

1.Jak vzpomínáš na svoje dětství, školu a sportovní začátky? (bydlím v bytě, kde jsi prožil dětství - s pozdravem Jiří Klaban)

Na svoje dětství vzpomínám moc rád. Měli jsme na Novém Městě dobrou partu dětí, takže jsme prakticky byli buď na tréninku, nebo venku hráli různé hry. Sportovní začátky v Jičíně byli krásné, vytvořila se skvělá parta jak u nás dětí, tak i mezi našimi rodiči, takže jsme trávili společně čas i mimo fotbal. Vlastně s většinou hraju ještě teď, nebo jsme přátelé. Děkuji za dotaz, s pozdravem Michal

 

2.Ahoj Michale, chtěl bych  se optat, prošel jsi v mládeži kvalitními kluby, kde to bylo nejlepší (parta, realizační tým) ?
Nejvíc vzpomínám na partu v dorostu Slavie Praha. Měli jsme za ty 4 roky i skvělé trenéry, jak pana Plíška, Šrámka, Nečase tak i pana Vahalu.


3.V Jičíne se hraje divize, hodně lidí říká že je to kvalitní soutěž, kde se hraje už doopravdy fotbal? Jaký na to máš názor ty z postu brankáře?
Je to pravda, skok mezi divizí a krajským přeborem je obrovský. Je tam velké množství zkušených borců spolu s mladými talenty. Ale učíme se a určitě to pro nás bude přínos.

 

4.Chci se zeptat na tvůj názor ohledně postupu do divize.Myslíš si , že bylo správnou volbou postoupit do této soutěže? A myslíš že se divize udrží?
Dle mého názoru to byla správná volba. Ještě dlouho bychom poslouchali, proč jsme tu šanci nevyužili. Jsou to zkušenosti a ty se vždycky hodí. A ohledně záchrany, kdybych nevěřil, neměl bych v brance co dělat, šance žije...

 

5.Jak bereš to, že přišel na hostování do branky Libor Kanaval ? Byl jsi v krajském přeboru důležitým článkem týmu a na divizi přišel nový brankář, co ty na to?
Brankářskou dvojici bylo třeba doplnit, v Jičíně se nenašel nikdo, kde by byl ochotný věnovat čas diviznímu chytání. Pro mě to je další motivace a Libora alespoň můžu něco naučit :-)

 

6.Máš do budoucna nějaké vyšší fotbalové ambice?
Rád bych, aby se v Jičíně hrála standardně divize. Pokud udržíme kádr a lehce ho doplníme, není to nereálné. Lákavá je ČFL, ale to je otázkou času.

 

7.Vedeš si statistiku vychytaných nul, obdržený branek, nebo i vstřelených branek? Letos asi ta statistika nebude příjemná ?
Takovéhle statistiky si nevedu, možná je to škoda. Letos mám zatím vychytané 3 nuly, a před dvěma lety jsem dal v krajském přeboru 4 goly. To je jediné, co si teď vybavuju. Letos nás tam občas spadne více golů, určitě to není příjemné.

 

8.Ahoj Michale, zajímalo by mě zda po zápase se tým rozprchává domů a nebo si chodíte pravidelně někam sednout? Díky moc
Většina spoluhráčů zůstává v klubovně. Někteří odjedou domů. Bohužel je to zapříčiněno tím, že dojíždí.


Děkuji všem za dotazy

Michal Puš

 

02.11.2010 - 17:11:47 || kategorie obecné



Náhodné články z vybrané kategorie