SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Alešem Gaubmannem


odpovědi Aleše Gaubmanna na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/243/G%C3%A1bor.jpgStředopolař A týmu SK Jičín Aleš Gaubmann je v jarní části soutěže prvním hráčem , který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Aleš na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský vytrvalec odpovídal. Aleš už se tohoto rozhovoru jednou zúčastnil minulou sezónu.

 

 Jak by jsi hodnotil sobotní zápas na hřišti  FC Slavie HK?

 Hrálo se na hřišti, které připomínalo spíše nějakou louku. Tomu také odpovídala hra, kde vázla kombinace. Přesto jsme měli v prvním poločase dvě jasné gólové příležitosti, ale bohužel se nám je nepodařilo využít. Soupeř měl jednu větší šanci, z které vstřelil vítězný gól.

 

 Dobrý den. V minulém offline rozhovoru se Vás někdo ptal na to jak skloubíte rodinu (kde se čekal druhý přírustek), práci a fotbal. Jak jste to tedy zvládl skloubit a zda vše dobře stíháte?

 Dobrý den, rodina je pro mě na prvním místě a proto ji patří velké díky, za to jak je tolerantní, že dost času věnuji fotbalu. Pracuji jenom na ranní směnu, proto se mohu každé odpoledne minimálně aspoň na chvíli věnovat rodině.

 

 Ahoj Aleši,chtěli bychom se zeptat, koho považuješ za nedílnou součást A týmu a bez koho si nedokážeš současnou sestavu představit? Díky

Ahoj, tak určitě ke stavebním kamenům patří Jarda Řeháček, který předvádí skvělé výkony v obraně, v bráně nás hodně podržel M. Puš a v útoku předvádí stabilní výkony M. Vacek. Dále dobře zapadli jarní posily M. Bažík a R. Čokina.

Určitě také hodně chybí P. Mikolášek, kterému přeji brzké uzdravení.

 

 Jak jsi spokojen s kvalitou tréninků a s tréninkovou docházkou?

 Tréninková docházka je střídává, nelze nikomu nic vyčítat, někdo má rodinu, jiný se připravuje na maturitu a další směnují v práci. Kvalita tréninků se odvíjí od počtu lidí, kteří přijdou ( někdy je to 5 lidí ) a dále o přístupu některých mladých hráčů k tréninku, který není vždy ideální.

 

 Čau Aleši. V čem myslíš, že by se mohlo nebo i spíše mělo zlepšit jičínské fotbalové zázemí? Co jičínskému fotbalu chybí?

 Řekl bych, že určitě nové šatny by našemu areálu prospěli, ale jinak si nelze stěžovat.

 

 Ahoj. Na jakém místě si myslíš, že se jičínský A tým umístí na konci sezóny? Dík

 Je těžké něco tipovat, když vidím jak je čelo tabulky vyrovnané, ale doufám, že se ještě pokusíme bojovat o 2. místo, což si myslím, že by byl pro nás velký úspěch.

 

24.04.2012 - 19:26:33 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie