SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Rozhovor s Jiřím Macháčkem


rozhovor s jičínským hráčem, který je pro jarní část soutěže na hostování v divizním týmu 1.FK Nová Paka

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/234/Machy.jpg1. Odešel jsi na hostování do Nové Paky, která hraje divizi C. Jaký je rozdíl mezi jičínským týmem a mužstvem Nové Paky?

Ač přátelské utkání vyhrál Jičín, přesto bych řekl, že tým Nové Paky je o něco kvalitnější. V posledních divizních utkáních se moc nedařilo, ale byla hodně znát absence a nezkušenost některých hráčů.

 

2. Sleduješ jičínské hráče, jak se jim v jarní části sezóny daří? Byl jsi se na ně třeba i podívat?

 Byl jsem se podívat na pár domácích zápasech, poslední mi utkvěla remíza s Broumovem, kdy nepovedeným druhým poločasem ztratili celkem jasné tři body. Ale takový je fotbal a tento výpadek určitě nahradí v příštích zápasech.

 

3. Jak jsi spokojen v Nové Pace? Jak často trénujete? Jsou tréninky náročnější než v Jičíně?

 Panuje zatím spokojenost a byla by ještě větší, když uděláme pár dobrých výsledků a konečně zabereme. Tréninky máme 3x týdně. Řekl bych, že o něco náročnější, ale hlavní je změna tréninkové náplně. Změna zažitých cvičení z čehož plyne i větší chuť do tréninku.

 

4. Hraješ pravidelně v základní sestavě. Dal už jsi nějaký gól, a když jo, proti komu?

 Zatím hraju v základní sestavě, většinou v útoku. Na premiérový divizní gól v Nové Pace ještě čekám.

 

5. Na kterém místě se podle tebe Nová Paka v divizi na konci sezóny umístí a na kterém se umístí jičínské mužstvo v Krajském přeboru?

 Všichni pevně doufáme, že se Paka co nejdříve dostane do klidných míst tabulky, nad sestupové pozice. Jičín to nebude mít také lehké, Dvůr Králové, Týniště i Libčany začali jaro velice dobře a budou se tlačit nahoru. Jičín odhaduji na čtvrté místo.

 

6. Jaké máš fotbalové plány na příští rok sezóny? Přemýšlel jsi už, kde, by jsi chtěl hrát?

 Plány na další sezonu jsou ještě daleko, jarní část teprve začala a teď chci podávat co nejlepší výkony v Nové Pace. Na vše bude dost času po skončení sezony.

 

7. Někde jsi měl psáno, že tvoje nejoblíbenější pití je šampaňské s redbullem. Zůstal jsi při starém nebo nastala nějaká změna?

 Změna maličká ... Tak dobré pití jako je šampaňské je škoda kazit redbullem. Takže nyní sem tam skleničku jen Bohemky :D

 

07.04.2012 - 19:39:01 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie