SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Plány hráčů na vánoční svátky a volno po podzimní části


Jak plánuješ trávit vánoční svátky a volno po podzimní části sezóny?


Dominik Sobotka - svátky plánuji trávit s rodinou, nebo někam se jet podívat na trhy, taky bych chtěl čas strávit s nějakou tou slečnou. A volno po podzimní části sezóny budu chodit do posilovny a chodit na fotbalové turnaje v hale :)

Aleš Gaubman - stejně jako loni :-):-) užívat si volna s rodinou, která se rozrostla :-):-), pár návštěv za přátely a trochu si odpočinout

Jaroslav Řeháček - Vánoční svátky budu trávit především v kruhu rodinném, protože tak to mám nejraději. Možná se zajedu podívat na nějaký vánoční turnaj ve fotbálku v hale. Na Silvestra budu nejspíš u Honzíka Drusana na Zimáku, takže už se tam těším. Jinak během volna fotbal úplně vypustím z hlavy, protože jsem toho měl jak trenérsky, tak hráčsky dost. Ohledně fotbalu budu jen společně s Petrem Bryscejnem připravovat přípravu ml.dorostu a st.žáků.

Ondřej Zugar - volno po podzimní části a následné Vánoční svátky strávím aktivně. Mám v plánu chodit minimálně obden běhat, abych si udržel fyzickou kondici na začátek zimní přípravy. Dále se budu s kamarády účastnit jako každý rok nějakých halových turnajů.

Michael Vacek - o pauze se budu krom asi dvou fotbalových turnajů jenom válet a věnovat se rodině J

Jiří Jeník - V zimě budu zlepšovat kondici a hrát futsal za Univerzitní tým v Liberci. Pokud napadne nějaký sníh, chci se věnovat hlavně lyžování. Jezdím jak na běžkách, tak na sjezdovkách. Zároveň musím věnovat dost času škole, protože tohle zkouškové období bude zásadní. Myslím, že se opravdu nudit nebudu.

 Michal Miler - Vánoční svátky nerozlišuju od normálních dnů, budu dělat to co dělám každý den, jen nebudu jezdit do práce!! Budu chodit běhat, občas si půjdu s klukama posedět na pivko.

Martin Horčička - pokud napadne sníh, strávím svátky na horách. Jinak plánuji určitě nějaký jiný aktivity - plavání, florbal, hokej..

Michal Puš - fotbalovou pauzu budu trávit především odpočinkem a načerpáním síly na zimní přípravu. Chodím pravidelně do bazénu a do posilovny. Vánoce strávím v pohodě s rodinou a poté odjedu s kamarády oslavit Silvestr do Krkonoš. Po návratu mě čeká individuální příprava o poté již tréninky s SK Jičín

Lukáš Haken - na Vánoce se těším, strávím je v kruhu rodinném a budu koukat na pohádky a jíst cukrový. Na Silvestra se chystáme s přáteli na chatu na hory, na to se taky velice těším. Jinak skončení podzimní části mně velké volno nepřineslo, akorát víkendy mám trochu více času, který se snažím využít pro studium a také bych se chtěl zúčastnit některých halových turnajů.

Tomáš Babák - doufám,že letošní vánoce budou bílý! Koupil jsem si poprvé v životě lyže a tak bych rád s dcerkou svištěl po kopcích.Když sníh nenapadne, budeme aspoň chodit bruslit nebo plavat do bazénu. Prostě vánoce budou sportovní! A to všechno hlavně proto, aby jsme se doma mohli věnovat řízkům, bramborovým salátům, vanilkovým rohlíčkům a já nevím čemu všemu ještě!!!!!!!!!!!

Radek Pluhař - Vánoční svátky budu trávit se svou rodinou. Budu jíst, pít, koukat na pohádky a odpočívat. A pokud zbude trochu času, rád bych něco udělal na baráku.

Milan Kirschner - svátky budu trávit za prvé v práci a pak s dětma. Budeme sportovat, určitě budeme navštěvovat sportovní zařízeni - bazén, zimní stadion a pokud bude sníh tak i na lyže. Na štědrý den a na Silvestra si půjdu zahrát fotbálek na hřiště. A samozřejmě budu chodit hrát nereligu v hokeji.

Michal Pivrnec - během Vánočních svátku bych chtěl především načerpat síly a doléčit zranění, které mě provázelo ke konci podzimní části. Čas strávím především s rodinou a přítelkyní. Jakmile to bude možné, budu se chtít zúčastnit zimních fotbalových turnajů. Dále mám v plánu lyžovaní, nějakou individuální přípravu na jarní část a bohužel i dost učení.

 

09.12.2011 - 16:01:38 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie