SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Hodnocení podzimu Petrem Bryscejnem trenérem ml.dorostu a st. žáků


podzim sezóny 2011/12

Jak si byl spokojený s posledním kopem na zimním stadiónu?

Po posledním kopu jsem byl až nad míru spokojen. Sešlo se nás okolo 70lidí (50% dětí, 50%rodičů) což bylo fantastické. Na své si přišli jak rodiče, tak i především děti. Pro dospělé byl určen dopolední program, který se konal na UMT. Utkali se na velkém hřišti prosti svým ratolestem.Určitě nezapomenutelný zážitek. Pro děti bylo uspořádáno slavnostní vyhlášení s doprovodu rodiči v odpoledních hodinách. Nikdo se určitě nenudil, byla zábava, takže každý si přišel na své. Všem moc děkuji za účast

 

Po ukončení sezóny máte úplné volno až do přípravy a nebo se scházíte na nějaké ty fotbálky?

Sezóna byla náročná, takže necháváme hráčům více volna, především na školu a na doléčení zranění. Scházíme se každý pátky na fotbálek. Jsem mile překvapen kolik se nás schází.

 

Jaký zápas hodnotíš v podzimní části jako nejlépe vydařený, a který jako nejméně vydařený?

St.žáci měli nejlepší první dva zápasy s Červeným Kostelcem a s Třebechovicemi. Předvedli jsme perfektní výkony a koncentrovanost. Mezi nejhorší zápas patří se Dvorem Králové, kdy jsme podlehli 0:14.

Mezi nejpodařenější zápasy ml.dorostu patří především zápas s Broumovem. Ten jsme nakonec prohráli,ale byl to zápas nahoru a dolu, rozhodovali proměněné šance. Zápas na úrovni.To jsem byl na kluky hodně pyšný! A nepodařený? Zápas v Dobrušce, to byl opravdu katastrofický výkon.   (zápas skončil 1:1, poznámka webu )

 

Jaká bude zimní příprava, kdy ji zahájíte a na co se budete soustředit?

Zimní příprava nám začne 24.1.2012. Letos neabsolvujeme soustředění,c hci porovnat +,- rozdíly, když jsme na soustředění a když ne. Jinak absolvuje každý tým 2-3 přátelské utkání. Úkolem bude posílit 1-2 hráče pro oba kolektivy. Klasicky se zaměříme prvních 14dní na tvrdou dřinu, pak budeme zbytek přípravy pilovat rychlost, posilování, koordinaci, práci s balonem, což bude největší dřina. Vše bude ovlivněno docházkou hráčů. Jinak se chceme věnovat individuálně slabším hráčům a věnovat jim zvláštní tréninky. Chtěli bychom docílit kompaktní hry a nastavit koncepci u těch mladších, aby neměli těžší přechod mezi ty starší kluky.

 

Jak hodnotíš podzim z pohledu jednotlivců, s kým jsi byl spokojen?

Když budu hodnotit starší žáky, tak tam nebudu hodnotit jednotlivce, ale pochvalu si zaslouží všichni hráči. Za jejich nasazení,odvahu a bojovnost.

Nejsem zastáncem vyzdvihovat jednotlivce, ale u dorostu si to zaslouží Adam Malík, brankář, který nás v mnoha případech podržel. Jinak jsem spokojen s hráči, letos tu máme skvělý kolektiv.

 

Ml. dorostu se umístil na 7. místě a st. žáci na předposledním 12. místě, jak jsi s postavením v tabulce jičínských týmu spokojen?

U st.žáků s postavením v tabulce spokojeni nejsme. Začátek jsme měli výborný, ale pak následovalo mnoho zranění, nemocí. Museli jsme improvizovat a náš styl hry se musel změnit. Mnoho kluků přišlo z mladších žáků, či z okolních vesnic a nebyli zvyklí na velké hřiště, ale především na rychlost a kvalitu. To vše se budeme snažit zlepšit přes přestávku a na jaře soupeře potrápíme!!!

Ml.dorost, to je kapitola sama o sobě. Střídali se kvalitní výkony se špatnými. Naším problémem je, že máme první poločasy kvalitní,  po přestávce jsme jako vyměnění. Po podzimu jsem chtěl být do třetího místa, bohužel to se nám nepodařilo, ale nevzdáváme to. První polovina tabulky je vyrovnaná

 

24.11.2011 - 13:30:04 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie