SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Jiřím Jeníkem


odpovědi Jiřího Jeníka na dotazy fanoušků

Záložník SK Jičín Jiří Jeník je dalším hráčem Jičína, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Jirka na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský hráč, který se vrátil z pobytu v USA a jež nedávno oblékal třetiligový dres Sokolu Ovčár odpovídal.

 

 

Ahoj Jirko. Zajímalo by mě jak jsi se v USA měl a co přesně jsi tam dělal? Děkuji

Ahoj, měl jsem se skvěle!! Něco přes 2 měsíce jsem byl na východním pobřeží na ostrově Martha´s Vineyard, kde jsem pracoval jako carpenter. A na 3 týdny jsme letěli na Západ a cestovali po Kalifornii.


Jak vidíš svoji fotbalovou kariéru nadále, plánuješ zase jít hrát do vyšší soutěže?

Plánuji, ale záleží jestli mě někdo bude chtít J. Nějakou představu mám. Tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Potřebuji, ale hlavně pořádně potrénovat.

 

Ahoj. Je vůbec v týmu ještě někdo s kým jsi v mládežnických kategoriích v Jičíně hrával?

Ahoj. No popravdě už moc ne, protože jsem odešel někdy ve 12-13 letech. Ale určitě Jarda Řeháček, s tím jsem vyrůstal nejen fotbalově.


Prošel jsi docela dost týmu, setkal jsi se s někým, kdo to ve fotbale dotáhl extra daleko?

Hrál jsem s pár fotbalisty, kteří se prosadili v lize i v cizině.

 

Jak by jsi hodnotil přestřelku v Bělohradě? Byl to podle výsledku tak vyrovnaný zápas?

Myslím, že ten zápas se dal zvládnout určitě lépe z našeho pohledu. Obdrželi jsme pět branek, což je hodně. Máme ale mladý tým a to se prostě někdy stává. Trenér velkou radost neměl, ale aspoň pro lidi to muselo být atraktivní.

 

Na jakém místě si myslíš, že se na konci sezóny Jičín umístí?

Slušelo by nám 2. místo.

 

Chci se zeptat zda se těšíš na zimní fotbalovou přestávku? A jak plánuješ ji strávit, jestli i ve volnu se budeš udržovat v kondici?

Měl jsem fotbalovou přestávku, když nepočítám pár zápasů na konci minulé sezóny, téměř 7 měsíců. Takže bych klidně ještě hrál. Kondici nebudu ani tak udržovat jako ji hlavně pořebuju nabrat, protože od toho se vše odvíjí. Jsem rád, že vydžím 70-80 min. v krajském přeboru. Pokud chci hrát vyšší soutěž, musím zlepšit hlavně tuhle stránku.

 

15.11.2011 - 15:59:42 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie