SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Jakubem Ulvrem


odpovědi Jakuba Ulvra na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/208/Ulvr.jpgObránce SK Jičín Jakub Ulvr  je dalším hráčem Jičína, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Jakub na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský bek odpovídal.

 

 

 

 

 

Jako obránce asi moc gólů nedáváš. Je nějaký, na který rád vzpomínáš?

Ano to je pravda. Když dám gól za sezonu, tak je to úspěch. Asi nejraději vzpomínám  na první divizní venkovní branku, kterou se mi podařilo vsítit hlavou z velkého vápna v Horních Měcholupech. Od té doby ale na standartky nechodím, takže to asi zas tak hezký gól nebyl.

 

Jak by jsi hodnotil sobotní domácí zápas s Policí nad Metují, kdy jste si parádně zastříleli a vyhráli 7:0?

Dobrý den, myslím,že nám hodně pomohla penalta již v první minutě zápasu. To hodně zápas ovlivnilo a díky tomu jsme se zklidnili a hráli s přehledem.

 

Ahoj Jakube, rád bych se Tě zeptal jestli je pravdivá žertovná příhoda, která se Ti prý přihodila. Povídá se, že jsi propadl odtokovou mřížkou ve sprše, je to pravda?

Ahoj Michale,tak takovou žertovnou příhodu jsem naštěstí ještě nezažil. Přece jenom mé proporce neodpovídají průměru odtokové mřížky :-)

 

Ahoj Kubo. Zajímalo by mě, jak to máš se studiem? Studuješ nebo už jsi v pracovním procesu?

Dobrý den, v červnu jsem odmaturoval a po prázdninách nastoupil do práce.

 

Na jakém místě myslíš, že se umístíte po podzimní části? A na jakém skončíte v závěru sezóny?

Dobrý den, myslím, že to bude velice vyrovnané, ale přesto do pátého místa skončíme.

 

Ahoj. Jak jde trénování jičínské mladší přípravky? Jak stíháš tréninky? A myslíš, že se trénování budeš v budoucnu věnovat i nadále?

Dobrý den, jsem rád, že jsem takovou možnost dostal. Vypomáhám p.Filipovi s trénováním. Tréninky stíhám v rámci možností, momentálně díky změně zaměstnání už lépe. Rozhodně bych rád u trénování zůstal, ale co bude za rok,za dva to uvidíme.

 

20.10.2011 - 14:35:40 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie